AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Promocija

ameba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e kaj se tiće halja i toga - neće ih biti, tako sumi rekli kad sam pitala u referadi...al nema veze, diploma/svjedodba je konacno tu... :laughing:
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Samo da provjerim...
potreban dio teksta koji smo dobili uz pozivnice izgovara naša predstavnica koju smo odabrali,tj.ako ona još nije diplomirala "uskače" njezina zamjenica?
Drugim riječima- ne trebam se "bojati" da će na mene past da to izgovaram, jel tak?
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Samo da provjerim...
potreban dio teksta koji smo dobili uz pozivnice izgovara naša predstavnica koju smo odabrali,tj.ako ona još nije diplomirala "uskače" njezina zamjenica?
Drugim riječima- ne trebam se "bojati" da će na mene past da to izgovaram, jel tak?
Rekla je gđa Sanja da taj tekst izgovara student/studentica s najboljim prosjekom ocjena i eventualnim nagradama (dekana i sl.)! Već je određeno tko će to biti tako da...
 

Clousseau

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e kaj se tiće halja i toga - neće ih biti, tako sumi rekli kad sam pitala u referadi...al nema veze, diploma/svjedodba je konacno tu... :laughing:
Čestitke svima koji su diplomirali, sutra je Vaš dan, lijepo se provedite i zabavite, budite ponosni, a komentare očekujemo...
 

fjora25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bilo je jako lijepo i svečano, tako kažu i uzvanici.
Bili su prof.Koprić,prof. Arbutina i prof. Tereza, i gđa.Storjak,prof.uobučeni u one halje,a iza njih je bio zbor A capella isto obučen u crne halje sa crvenim trakama oko struka (tako su i inače obučeni), jako su lijepo pjevali. Na početku himu, na kraju Gaudeamus.
Mi smo bili složeni po abecedi u dva reda...Koprić je držao govor, Arbutina pročitao prisegu, a na kraju su nam dijelili svakome svjedodžbu pojedinačno i čestitali.
Aula na pravnom faksu je jako lijepa...i mislim da su svi diplomanti zadovoljni sa protokolom i samom promocijom .
Osjećaj je predivan i nek vam svima to bude motivacija!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bilo je jako lijepo i svečano, tako kažu i uzvanici.
Bili su prof.Koprić,prof. Arbutina i prof. Tereza, i gđa.Storjak,prof.uobučeni u one halje,a iza njih je bio zbor A capella isto obučen u crne halje sa crvenim trakama oko struka (tako su i inače obučeni), jako su lijepo pjevali. Na početku himu, na kraju Gaudeamus.
Mi smo bili složeni po abecedi u dva reda...Koprić je držao govor, Arbutina pročitao prisegu, a na kraju su nam dijelili svakome svjedodžbu pojedinačno i čestitali.
Aula na pravnom faksu je jako lijepa...i mislim da su svi diplomanti zadovoljni sa protokolom i samom promocijom .
Osjećaj je predivan i nek vam svima to bude motivacija!
Potpisujem sve što je kolegica napisala. Uz to, dan je bio predivan, sunčan, pa su se ljudi zadržali ispred pravnog faksa, slikali se, pričali! Prije promocije morali smo se upisati u knjigu diplomiranih u sobi 8u Gundulićevoj!

Inače, sama svečanost je bila organizirana na vrhunskoj razini, a ipak je bila prva promocija poreznika i čekala se tako dugo! Imali smo službenog fotografa i snimatelja koji je cijelu svečanost zabilježio na DVD-u, a slikani smo pojedinačno!

Bilo nas je 27, a osjećaj kad ti pročitaju ime i uruče diplomu je nešto posebno...
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Potpisujem sve što je kolegica napisala. Uz to, dan je bio predivan, sunčan, pa su se ljudi zadržali ispred pravnog faksa, slikali se, pričali! Prije promocije morali smo se upisati u knjigu diplomiranih u sobi 8u Gundulićevoj!

Inače, sama svečanost je bila organizirana na vrhunskoj razini, a ipak je bila prva promocija poreznika i čekala se tako dugo! Imali smo službenog fotografa i snimatelja koji je cijelu svečanost zabilježio na DVD-u, a slikani smo pojedinačno!

Bilo nas je 27, a osjećaj kad ti pročitaju ime i uruče diplomu je nešto posebno...
joj jedva čekam :tongue2:
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas sam pogledala DVD,...
Super je!
(a skoro ga nisam uzela, tj. ja nisam htjela, al' su moji navalili da se uzme.
Stvarno bi mi bilo žao da ga nisam kupila)!
Sve je baš bilo super!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pod svu tu paradu sam mislila i slike i dvd i cd i diploma i tuljac i ovo i ono i osmijeh i ...:confused2:
još uvijek 250 ili ?:blushed:
obavezno ti je 250 kn za izradu diplome, a dvd, slike i ostalo po želji... ne moraš ako nećeš!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kak izgleda diploma/svjedožba? sta tocno pise?vecinom ste zadovoljni, vidim... cestitam svima :))
Svjedodžba izgleda kao nekadašnja diploma, iste je veličine, piše ime i prezime, ispod datum godina rođenja, datum diplomiranja, titula (boldana u sredini), sve isto, samo što se po bolonji zove svjedodžba! Dobije se u čvrstom plavom tuljcu zajedno s dodatnom ispravom o studiju na kojem se nalaze detaljne informacije o studiju, sve, sve, sve do najsitnijeg detalja: ispis predmeta, ocjena, bodova, tema diplomskog, ma sve u detalje!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej, evo jednog prijedloga... ajmo se mi sami studenti na slijedećoj promociji skupiti i dati si napravit bar kapice za uspomenu, saznamo gdje se to radi i odemo tamo. Jel ste razmišljali o tome??
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej, evo jednog prijedloga... ajmo se mi sami studenti na slijedećoj promociji skupiti i dati si napravit bar kapice za uspomenu, saznamo gdje se to radi i odemo tamo. Jel ste razmišljali o tome??
Meni se ideja sviđa :tongue2:
 

Đivo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi malo sam se pogubila pa molim pomoć :blushed:

dobila sam ono uvjerenje da sam diplomirala (stari program) i sad me zanima kad dobijem diplomu ?
neću ić na promociju pa mi nije jasno dal i kada ja mogu dobit diplomu :unsure:
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi malo sam se pogubila pa molim pomoć :blushed:

dobila sam ono uvjerenje da sam diplomirala (stari program) i sad me zanima kad dobijem diplomu ?
neću ić na promociju pa mi nije jasno dal i kada ja mogu dobit diplomu :unsure:
Diploma će ti biti gotova kad će biti promocija, ne prije, a na tebi je da odlučiš dal ćeš je pokupiti u referadi ili na svečanosti!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks