AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Promocija

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma očito ideja nije zaživjela...
da si sami kapice bar napravimo...
Pa ne znam jel se di dogovaralo,osim tu,a tu kolko vidim nije...

da, dobije se na kućnu adresu obavijest.
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel se zna kada ce biti promocija??
ajde od onih koji su cesce na faksu ako se mogu raspitati malo, bar odprilike...
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dakle, ispitano... uskoro je promocija i zato svi koji žele stići požurite s ispitima i diplomskim :)
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da, pitala... ne znam koji mj, samo mi je rečeno da nas još par fali i da će promocija biti uskoro... a pošto je prošle god bila u 5. mj, pretpostavljam da će i sada biti krajem 5. ili u 6.
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pošto je prošle god bila u 5. mj, pretpostavljam da će i sada biti krajem 5. ili u 6.
Sjećam se kao da je jučer bilo...mirisno proljetno i sunčano jutro, ozarena lica, čekaš taj trenutak...stvarno predivan osjećaj! :happy:

i onda nakon nekoliko dana skužiš da nema posla u struci...:rofl: :mad:
 

dorotea

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima li ikakvih saznanja kada će biti promocija??
Mislim da ce biti tek na jesen.Tako su meni rekli u referadi kad sam diplomirala, jer da ima premalo diplomiranih za promociju prije ljeta.
 

Ivy

Admin
Sjećam se kao da je jučer bilo...mirisno proljetno i sunčano jutro, ozarena lica, čekaš taj trenutak...stvarno predivan osjećaj! :happy:

i onda nakon nekoliko dana skužiš da nema posla u struci...:rofl: :mad:
predobro receno

+ previse istine u postu

cula sma da ce promocija u desetom... cak 11 mjesec
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej, evo jednog prijedloga... ajmo se mi sami studenti na slijedećoj promociji skupiti i dati si napravit bar kapice za uspomenu, saznamo gdje se to radi i odemo tamo. Jel ste razmišljali o tome??
Pošto imamo samo mi promociju (Porezni) ovaj put, mogli bi se stvarno dogovorit oko kapica :))), iako sumnjam da imamo vremena sad dok sve to okupimo, prikupimo, napravimo. :/
Što mislite?

Super je sto imamo promociju!!!
 

bsuzy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajd stavite to na fejs, pa da i ostali kolege vide, vjerujem da bi svi bili za to da imamo bar kapice.. meni je žao što nije na pravnom faxu,
bar bi nešto mogli imat oriđiđi :D
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ajd stavite to na fejs, pa da i ostali kolege vide, vjerujem da bi svi bili za to da imamo bar kapice.. meni je žao što nije na pravnom faxu,
bar bi nešto mogli imat oriđiđi :D
Kako nije na pravnom faksu?? pa promocije su inace tamo?!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako nije na pravnom faksu?? pa promocije su inace tamo?!
Mi koji smo bili u prvoj generaciji diplomiranih imali smo promociju na pravnom faksu, ona svečana prostorija za sjednice u prizemlju TMT 14.
 

bsuzy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako nije na pravnom faksu?? pa promocije su inace tamo?!
a očito nije, piše društveno veleučilište prvi kat dvorana IV/I - nažalost :frustrating:
al dobro bolje i to nego da još čekamo koju godinu..
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks