AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prekid studiranja, zamrzavanje godine, pauziranje, nastavak nakon prekida/pauze

lida

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

Ja govorim o situaciji kad sam bila još redovni student,bila sam bolesna ko pas,s dokumentacijom do plafona pa nisu imali milosti,Koprić me je osobno odbio,on je tada o tome odlučivao
 

anchy14

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

neznam gdje bi pitala ,pa ću tu. :unsure:
ovak,jel se mora ispisivati s faksa ako na ljeto idem na prijemni za neki drugi faks i neću nastavljati studirat na ovom faksu?ako se ispisuje,kolko to košta?
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: "Zamrzavanje" godine

neznam gdje bi pitala ,pa ću tu. :unsure:
ovak,jel se mora ispisivati s faksa ako na ljeto idem na prijemni za neki drugi faks i neću nastavljati studirat na ovom faksu?ako se ispisuje,kolko to košta?
da moraš se ispisat, jer prilikom upisa na taj drugi faks će ti gledat da li već negdje redovno studiraš, takav je bio moj slučaj kad sam se ispisivala s prava, košta ti 150 kn, ja sam tamo u skriptarnici kupila molbu za ispis! :wink5:
 

Ivy

Admin
Re: "Zamrzavanje" godine

ili se mozes samo prebaciti na izvanredne en znam koliko dodje a isto se pise molba

jer ako se ispises mislim da moras ponovo na prijemni ako jednog dana tko zna zasto zelis nastaviti
a ako se prebacis na izvanredno i ne reguliras status postajes pasivan student koji moze nastaviti i za 28 godina ako to zeli
 

anchy14

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

ili se mozes samo prebaciti na izvanredne en znam koliko dodje a isto se pise molba

jer ako se ispises mislim da moras ponovo na prijemni ako jednog dana tko zna zasto zelis nastaviti
a ako se prebacis na izvanredno i ne reguliras status postajes pasivan student koji moze nastaviti i za 28 godina ako to zeli
a dal to sve s molbama dugo traje?
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: "Zamrzavanje" godine

a ako si vanredno pa se želiš ispisat sa faksa? ejl i onda moraš isto plaćat i pisat molbu?
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

Može mala pomoć? zanima me da li po Bologni isto vrijedi za izvanredne jedna godina dvije?na jesen sam se upisala i platila školarinu i ako padnem jel moram opet platit na jesen ili mi vrijedi dvije godine?
 

mala19zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

dali mi netko može pomoći oko ovog pitanja,faks sam upisala 2007 i položila sam samo 1 ispit,htjela bih poćeti raditi ali ne bi se htjela ispisivati sa faksa vec ostaviti papire i ako bi za par god htjela opet studirati da samo upisem godinu da nemoram polagati prijamni,zanima me šta točno trebam napraviti,da ne upisujem u 10 mj godinu ili moram pisati neke molbe.Hvala
 

jellennaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

zamrzavanje godine i mene zanima!
meni je rečeno da samo ako si bolestan i to otprilike tri mj. te da dokumentaciju donosiš na kraju godine tj.početku sljedeće...
 

brianna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

Ja sam dobila sad sezonski posao, i bit cu prijavljena, pa me sad zanima, posto jos nemam radnu knjizicu a trebam to obavit dali se moram onda ispisat sa faksa? preko njega imam i zdravstveno, itd. Kakav je postupak? Malo sam fulala temu, ali stvarno mi je hitno. Hvala!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: "Zamrzavanje" godine

Ja sam dobila sad sezonski posao, i bit cu prijavljena, pa me sad zanima, posto jos nemam radnu knjizicu a trebam to obavit dali se moram onda ispisat sa faksa? preko njega imam i zdravstveno, itd. Kakav je postupak? Malo sam fulala temu, ali stvarno mi je hitno. Hvala!
ne moraš se ispitivati,
možeš podnijeti molbu da te prebace na izvanredne.
 

brianna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

ne moraš se ispitivati,
možeš podnijeti molbu da te prebace na izvanredne.
Ja nisam davala ispite jer nisam bila u mogucnosti, recimo ako podnesem tu molbu, gubim ova prava to znam, a kak onda dalje s faksom, imam neki rok za ispite? placam ponovno god. Sorry ali ja ti nista neznam. Hvala!
 

lili.k

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: "Zamrzavanje" godine

Kaj netko zna dali kad zamrznemo godinu možemo davati ispite u toj godini ili prvo moramo upisat godinu?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: "Zamrzavanje" godine

Kaj netko zna dali kad zamrznemo godinu možemo davati ispite u toj godini ili prvo moramo upisat godinu?
ne zamrzavaš tekuću akademsku godinu, već prošlu.

pročitaj prethodne postove.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks