AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege jel možda netko plaćao školarinu preko internet bankarstva i imao problema prilikom toga da mu ne prepoznaje navedeni IBAN od faksa???
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege jel možda netko plaćao školarinu preko internet bankarstva i imao problema prilikom toga da mu ne prepoznaje navedeni IBAN od faksa???
ne, plaćao sam preko interneta i ako ispravni uneseš IBAN nema problema, a on je HR9823600001101264729 i sve u nizu!! Možda je greška bila kod krivog modela i poziva na broj! I na to treba paziti da ispravno prepoznaju uplatu.
 

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne, plaćao sam preko interneta i ako ispravni uneseš IBAN nema problema, a on je HR9823600001101264729 i sve u nizu!! Možda je greška bila kod krivog modela i poziva na broj! I na to treba paziti da ispravno prepoznaju uplatu.
da,ok,hvala.model je bio krivi
:hm:
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sada si mogu priuštiti previše razmišljanja oko prijava i upisa pa mi više nije jasno jel su rezultati 6. ili su upisi 6.? prema tome rezultati bi trebali biti ovaj tjedan, a u petak ljudi sa drugih fakseva pišu prijamni, kaj budu stigli to na vrijeme?
 

Izabela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kakva je to fora sa minimalnim brojem bodova za upis ( 18) meni je upis izvršen na temelju 13 bodova ( 3 ispita koja su mi ostala s prve godine) ... i sad ne mogu upisivati ništa više..
 

martina54

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
sada si mogu priuštiti previše razmišljanja oko prijava i upisa pa mi više nije jasno jel su rezultati 6. ili su upisi 6.? prema tome rezultati bi trebali biti ovaj tjedan, a u petak ljudi sa drugih fakseva pišu prijamni, kaj budu stigli to na vrijeme?
prijave za specijalistički su prvog i drugog desetog, rezultati su 6.10, a upisi će biti vjerojatno par dana poslije

prijave za specijalistički su prvog i drugog desetog, rezultati su 6.10, a upisi će biti vjerojatno par dana poslije
gledala sam sad na stranici što piše i iskreno više ni ja nisam sigurna dal su upisi odma u ponedjeljak ili rezultati
 

biserna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, zna li netko odgovor na ovu situaciju - s prve godine ostao mi je jedan izborni iz zimskog semestra i dva izborna iz ljetnog (ukupno 9 bodova). Hoću li moći polagati ispite s 2. godine, iz zimskog semestra, s obzirom na ova 2 nepoložena ispita iz ljetnog semestra? U referadi se nitko ne javlja, a ne odgovaraju ni na mejlove... :/
 

martina_sk

Administrator
sada si mogu priuštiti previše razmišljanja oko prijava i upisa pa mi više nije jasno jel su rezultati 6. ili su upisi 6.? prema tome rezultati bi trebali biti ovaj tjedan, a u petak ljudi sa drugih fakseva pišu prijamni, kaj budu stigli to na vrijeme?
ako se dobro sjećam upisi su prošle godine bili kasnije za specijalistički, a ne kad i ostalima. tako da je moguće da će biti kasnije rezultati i upisi.

kakva je to fora sa minimalnim brojem bodova za upis ( 18) meni je upis izvršen na temelju 13 bodova ( 3 ispita koja su mi ostala s prve godine) ... i sad ne mogu upisivati ništa više..
moraš upisati minimalno 18 bodova. ako si upisala 13 referada ti kod provjere neće priznati upis, a ne znam kako će se to dalje rješavati.

Kolege, zna li netko odgovor na ovu situaciju - s prve godine ostao mi je jedan izborni iz zimskog semestra i dva izborna iz ljetnog (ukupno 9 bodova). Hoću li moći polagati ispite s 2. godine, iz zimskog semestra, s obzirom na ova 2 nepoložena ispita iz ljetnog semestra? U referadi se nitko ne javlja, a ne odgovaraju ni na mejlove... :/
vjerujem da nećeš moći, tj da ćeš prvo morati rješiti preostale predmete iz prošle godine. možeš normalno polagati predmete iz ljetnog semestra prošle godine bez obzira što ih sad kao nisi upisala. provjereno, pitala sam sanju. a ako nam budu dopustili da polažemo ispite s druge s nepoloženim s prve bit će sigurno obavijest ali ja čisto sumnjam u to.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kakva je to fora sa minimalnim brojem bodova za upis ( 18) meni je upis izvršen na temelju 13 bodova ( 3 ispita koja su mi ostala s prve godine) ... i sad ne mogu upisivati ništa više..
I ja sam imala taj problem obrati se Sanji da ti to izbriše i onda upiši kako treba.

Objavljen je Izvedbeni plan pa je tu i popis literature. Svi svakako pogledajte i informirajte se kod profesora da ne biste učili po literaturi koja ne odgovara.
 

Josipa1980

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poštovane/i,
danas sam predala prijavnicu i sve što treba, ali malo me ubilo u pojam polaganje ove razlike 3 predmeta jer sam 2006. godine diplomirala na stručnom dodiplomskom upravnom studiju Društvenog veleučilište.
Kako je bilo vama prvoj generaciji izvanrednih što se tiče razlike? vrijeme polaganja ispita-pretpostavljam da nije prilagođeno nešto za zaposlene osobe?
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ovaj studij je definitivno diskriminatoran prema izvanrednim studentima, ne želim ponavljati jer sam već nekoliko puta pisao o tome.
Vidjeti ćeš i sama.
 

Josipa1980

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I ako mi netko može reći što je sa ispitnim rokovima za izvanredne na specijalističkom, znam da još rokova nema ali kak je bilo prošle godine.
Oprostite na takvim pitanjima, ali totalno sam izašla iz toga i dok sam studirala bila sam izvanredni, a tad su ispiti bili svaki drugi u početku čak svaki mjesec. Ako prođem prag i odlučim se upustiti u to bitne su mi te informacije.
I kako sa literaturom?
 

Josipa1980

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ok. hvala na informacijama.
Još imam malo vremena za odluku da li krenuti opet u sve to. Ma mislim da bar te referade odnosno ljudi u njima normalnije funkcioniraju i ophode se-sve bi bilo lakše. Ovak, Bože pomozi...
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imaš potpuno pravo, da mogu ponovo odlučivati ne bih ovo upisao, ali ovaj put ne zbog referade. Ako upadneš upiši redovno, ne plaćaš, ako ti se ne svidi odustaneš i gotovo...
Nemaš šta izgubiti...
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nitko ne pita kod upisa u kakvom si odnosu i gdje, prošle godine ih je upisalo dosta koji rade kao redovni (to ima samo u Hrvatskoj), imaju kolokvije, NE PLAĆAJU NIŠTA, neka predavanja su im bila obvezna (ali vrlo mali broj), seminari su bili jednako zahtjevni za izvanredne i redovne, imaš X-icu, pravo na studentski pokaz
Moj posao je sa hrpom ludih stranaka, polušalterski i ne mogu izbivati sa radnog mjesta...
Ako ti je šef ok, nemaš šta razmišljati...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks