AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja i općenito o specijalističkom - redovni studenti

anaisa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima!Nova sam na forumu i imam jedno pitanje. Diplomirala sam davne 2004. godine. Htjela bih upisati specijalistički pa me zanima koji su uvjeti za upisati se kao redovni student? Inače sam zaposlena ali koliko vidim iz prijašnjih postova to ne utječe na mogučnost da se redovno upiše. Zvala sam referadu ali mi je gospođa samo rekla da će sve pisati na stranici kad bude objavljen natječaj što mi je kasno jer su u Rijeci upisi već sad u 6 i 7 mjesecu ukoliko bi se odlučila za tu varijantu.Molim one koji znaju da se jave što moram ispuniti da bi se upisala kao redovni student? Puno hvala unaprijed!!
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej ljudi. Zanima me kada biramo smjer nakon 1.godine specijalističkog državna/lokalna uprava, da li tu postoji neko ograničenje, tipa prosjek?
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima!Nova sam na forumu i imam jedno pitanje. Diplomirala sam davne 2004. godine. Htjela bih upisati specijalistički pa me zanima koji su uvjeti za upisati se kao redovni student? Inače sam zaposlena ali koliko vidim iz prijašnjih postova to ne utječe na mogučnost da se redovno upiše. Zvala sam referadu ali mi je gospođa samo rekla da će sve pisati na stranici kad bude objavljen natječaj što mi je kasno jer su u Rijeci upisi već sad u 6 i 7 mjesecu ukoliko bi se odlučila za tu varijantu.Molim one koji znaju da se jave što moram ispuniti da bi se upisala kao redovni student? Puno hvala unaprijed!!
Kada sam ja upisivala 2013/2014 bio je bitan prosjek ocjena i tako se upadalo kao redovan ili izvanredan.

Hej ljudi. Zanima me kada biramo smjer nakon 1.godine specijalističkog državna/lokalna uprava, da li tu postoji neko ograničenje, tipa prosjek?
Mislim da ne, jer je meni dalo izabrati bilo koji smjer iako nisam upisivala višu godinu nego ostatak s prve i nekoliko ispita s druge godine. Uglavnom nisam primijetila da mi išta ograničava s obzirom na prosjek.
 

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kada sam ja upisivala 2013/2014 bio je bitan prosjek ocjena i tako se upadalo kao redovan ili izvanredan.



Mislim da ne, jer je meni dalo izabrati bilo koji smjer iako nisam upisivala višu godinu nego ostatak s prve i nekoliko ispita s druge godine. Uglavnom nisam primijetila da mi išta ograničava s obzirom na prosjek.
Ok, hvala! :)
 

blueberry

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni sam student, upisala sam 1. god. spec. studija prošle godine. Zanima me jel netko zna točno koliko bodova treba za upis parcijale?

hvala
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozz.. ove godine 2015/2016 mislim upisati specijalistički studij pa me zanima da li bi mi netko mogao reći koje izborne predmete da si uzmem (koji od ponuđenih su lakši, koji teži).. hvala..
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja bi ti preporucila javnu nabavu, za ispit je potrebno 10ak str zakona i jako je lagano, ne treba ici na predvanja. znam da su kolege sa informacijskim servisima imale puno problema tako da to nemoj uzet.
 

adenise

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne znam da li ovo pitanje odgovara temi no zanima me koliko ispita tj ECTS bodova mogu prenijeti u drugu godinu studija tj koliko je potrebno skupiti bodova i koji su uvjeti da ne padnem ovu godinu?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moze se prenijeti 5 bodova i upisati svih 60 sa 5. godine.
navodno ako je prosjek 3.5 onda se moze prenijeti 10 ECTSa, al nisam ziher za to
 

ana111

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
Zanima me ako zavrsim 3godine poreznog studija mogu li ici na ovaj specijalisticki i jel moguce ako sam na poreznom redovan student da i tamo budem. Hvala :)
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koji je modul bolje uzeti na 2. godini - lokalna samouprava ili državna uprava?
I ako može netko malo napisati o predmetima. Hvala :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja sam upisao državnu upravu i meni se predmeti modula čine teži nego obavezni predmeti koje svi upisuju..Prema pričama kolega koji su upisali modul lokalna samouprava, njima su ti predmeti bili dosta lagani..Mislim da bi gotovo sigurno da opet upisujem odabrao lokalnu.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dal su sva predavanja na 5.god. popodne, i dal je bilo potrebno ici na vecinu njih ili je ostao koji "slobodan" dan?
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozz ekipa, upisujem ove godine 2015/2016 specijalistički studij pa me zanima koje izborne predmete da uzmem u II semestru??? (u prvom ću uzet javnu nabavu i socijalnu politiku hrvatske - čine mi se, po iskustvu forumaša, najlakši).. hvala...
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Europsko antidiskriminacijsko pravo - zanimljivo gradivo, super profa i jednostavno polaganje ispita
(online se dobije zadatak i u određenom roku se treba odgovorit na postavljena pitanja i poslat profi,
pišeš na kompu doma ili bilo gdje te možeš koristiti svu literaturu.)

Engleski - isto super profa, ako ne želiš izlazit na pismeni i usmeni i olakšat si polaganje ovog ispita, možeš imati kratko izlaganje o nekoj temi vezano za naš studij i napisat seminar (do 10 str.) o tome i to je onda položen ispit. To je bilo za redovne, ne znam kako je za izvanredne studente.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel ima ko problema sa upisom na studomatu predmeta koji je ostao sa 4. god? konkretno radi se o komparativnim politickim sustavima, ne prikazuje mi ga. jel je moguce da zbog toga jer je on u ljetnom semestru?
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moguće da je zbog toga jer je u ljetnom semestru i da ćeš ga moći upisati u veljači kao i ostatak ljetnog semestra,
najbolje pošalji mail Sanji, ona uvijek brzo odgovori.
Meni prikazuje, ali iz zimskog semestra prenosim. Prikazuje mi ga pod 'javna uprava' i ne mogu ga odznačit, dakle obavezan je upis.
I kad sam kliknula kvačice za upis predmeta pisalo mi je da upisujem 35 ECTS (tih 5 je taj ispit koji prenosim).
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks