AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prebacivanje s Pravnog fakulteta

teft

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nisam siguran je li ovo pravo mjesto za moje pitanje, no vjerujem da će netko znati. Uglavnom, prije sam studirao pravo i ovo ljeto sam upisao javnu upravu. Prije bih se prijavljivao na studomat JMBAGom, odnosno [email protected]. Pošto mi je JMBAG ostao isti kao i na pravu, zanima me koja je domena javne uprave, pošto [email protected] mi ne prolazi.
 

fakin

Super Moderator
ista kao i na pravu. ali jmbag imaš jedan u životu. ako upišeš agronomiju nakon prava i dalje ćeš imati jmbag s prava. prvi jmbag koji dobiješ na nekom faksu taj ti ostaje doživotno
 

dado9

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znači ništa od prebacivanja s prava nego jel moguće samo predati papire ili je ipak potrebno proći proces mature?
Koliko čitam na stranicama matura je obavezna? Poslao sam mejl prije mjesec dana, ali nema odgovora.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks