AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prebacivanje s Pravnog fakulteta

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kad sam se prebacivao 2002.g, priznali su mi sve srodne ispite; sociologija, teorija države i prava, obiteljsko, međunarodno kao konzularno, financijsko, ustavno i slično.
Pretpostavljam da se nešto promijenilo od tada, najbolje ti je pitati u referadi jer je ovo ostalo sve puko nagađanje!
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Re: Izvanredni studenti - status, ispiti i predavanja

Da li postoji mogućnost da se kao izv. student Pravnog studija sada u tijeku godine prebacim na Društveno veleučilište?
Prebaciti se možeš i priznat će ti sve kogenijalne ispite. Koje točno, najbolje ti se raspitati na DVZ-u. Popni se u Gundulićevoj 10 na prvi kat. Skreni lijevo kroz staklena vrata, pa prva lijevo i opet lijevo u subou kraj čijih vrata stoje poštanski sandučići. Tamo je jako ljubazna i susretljiva gospođa koja je i meni jako pomogla oko administrativnih pitanja.

A, sad, je li se možeš prebaciti u toku godine kada su upisi završeni. Hm... Ne znam. Ja sam se prabacio za vrijeme regularnih upisa.

Ali, kad budeš išla do faksa i raspitala se, javi nam. :proud:

Da li su predvanja obavezna (studij po bolonji)?
Izvanrednima nisu.
 

spooks

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...a što ako sam kao student na Soc. radu već izgubila studentska prava, mogu li se i onda samo prebaciti ili moram na prijemni?
 

lucy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mene zanima, ako netko slučajno zna, je l bi priznali na našem faksu političku ekonomiju položenu na pravnom pod neki od predmeta na ekonomskom smjeru. Hvala.
 

Gigi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam se prebacila s prava i priznali su mi iz prve godine uvod i sociologiju,engleski ne!

Mene zanima, ako netko slučajno zna, je l bi priznali na našem faksu političku ekonomiju položenu na pravnom pod neki od predmeta na ekonomskom smjeru. Hvala.
ne ne priznaju ti političku ekonomiju!moja iskustva su sviježa!

To govoriš iz vlastitog iskustva ili samo vjeruješ da je tako?
da,meni je tako bilo ove godine!
 

lucy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala za info u vezi političke ekonomije. Nekako sam se nadala...barem jedan manje. Ja sam upisivala naš faks 2006., tada su priznavali pola engleskog, trebala sam položiti samo one dodatne lekcije na papirima.
 

chee2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam se prebacila sa prava, da priznaju soc i teoriju..ali meni su priznali i engleski. kako tebi nisu? samo sam trebala reda radi prijaviti ispit i doći na usmeni da me pita neku skripticu od doslovno par strana što je prof sama napisala i dala mi to. tako da ne moraš odgovarati cijeli engleski nego samo maaaali dio. tako da pitajte, šta ćete bez veze pisati pisameni i odgovarati sve.kad ja niš skoro nisam morala osim tih par strana malo naučiti.
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ali meni su priznali i engleski.
i meni..ne znam više jel to pitanje sreće,dobre volje tete u referadi,profesora..al ja sam došla s papirom i indexom pravnog faxa i samo su mi upisali ocjenu..
 

Mana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li kad se prebacujes sa Upravnog na Pravo (oboje izvanredno) moras polagat opet prijamni za Pravo? makar dala cijelu prvu na Upravnom?
 

tinah

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: OGLASNA PLOČA za I. godinu

sta treba napraviti i kud otici da se priznaju neki ispiti s prava?
 

saga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li kad se prebacujes sa Upravnog na Pravo (oboje izvanredno) moras polagat opet prijamni za Pravo? makar dala cijelu prvu na Upravnom?
I meno to zanima, i koliko se ispita priznaje na prvoj godini prava...

anyone?:cool:
 

dado9

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li se moguće prebaciti s pravnog na upravni sada ili treba čekati deseti mjesec :unsure: (bolonjac)
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kad sam se ja prebacivala 2006., trebalo je cekati vrijeme upisa - znaci, rujan. Sumnjam da je sad drugacije...
 

dado9

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koje predmete priznaju s prve godine pravnog fakulteta ako se prebaci na upravu,zna neko?!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks