AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo socijalne sigurnosti

pepa95

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko da je osim mene upisao ovaj uzasan predmet(slucajno sam ga upisala)? Kakva su iskustva i jel netko ima skriptu za knjigu?
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo mog dojma s ispita možda nekom pomogne ako upiše predmet :) ugl. ja sam polagala kod prof. Potočnjak i profesor je super, ja sam ucila sve jer nisam znala kako funkcionira predmet i ostalo, međutim pitao me socijalno osiguranje, zatim kapitalizacija i tekuća razdioba, te kako je mirovinsko u RH regulirano, i socijalna skrb, od ovih ostalih zakona me nije ništa pitao. Zbilja se ne mora ništa previše bubati i učiti,, sam profesor je rekao da je knjiga bitnaa te da je bitno daa razumijete materiju i da možete pričati s njim o tome što vas pita.
 

maja1307

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ovaj predmet na prvu izgleda zastrasujuce, jer kad vidis svu tu literaturu.... ugl ja sam to upisala jer sam misla da je to lagano.. zapravo na kraju i je.. mozda sam imala srece.. bila sam kod prof. Potočnjaka i ugl sam ja sama sebi skoro postavljala pitanja, hehe. Ucila sam samo onu 2. knjigu od Ravnića i to najvise ovo sto je kolegica u objavi prije navela. Sretno svima tko upise ovo!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks