AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Politologija

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,

da li netko može napisati kakav je princip ispitivanja na usmenom? Da li postavlja pitanja po naslovu lekcije/cjeline ili..?
npr. pitate što je bihevorizam ili religijski fundamentalizam ( nabroji i objasni - to mu morate sve reći )
Tako je mene ispitivao i kolegice , ne znam dali Vam je ovo bilo od pomoći , ali sve smo prošle kod profesora Čepe
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav :) Ne znam hoće li ikome biti od koristi, no ukoliko ste razlikovna godina (spec. dipl. studij) literatura za nadolazeći 2. kol je korigirana u našu korist. Za redovne studente literatura za drugi kol. obuhvaća str. 104.-254., no za razlikovne studente je skraćena i obuhvaća str. 104.-182.
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, je li netko odgovarao politologiju, a da je imao položene kolokvije? Koju ste cjelinu odabrali i kakva su Vam iskustva sa usmenim? Puno hvala! :)
 

Lili888

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, je li netko odgovarao politologiju, a da je imao položene kolokvije? Koju ste cjelinu odabrali i kakva su Vam iskustva sa usmenim? Puno hvala! :)
Pozdrav Odgovarala sam na zadnjem roku i odabrala stranke. Na usmenom sam biraš lekciju i profesor te pusti da pričaš što znaš o lekciji sam i nakon 2,3 minute prekine. Profesor ne postavlja podpitanja i ne prekida, pušta da pričaš o temi, bitno da znaš nešto. Usmeni je bio gotov za 5 minuta, 2 nas je bilo i prošli bez problema s dobrim ocjenama. Odaberi sebi najlakšu lekciju i proći ćeš. Sretno!
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav Odgovarala sam na zadnjem roku i odabrala stranke. Na usmenom sam biraš lekciju i profesor te pusti da pričaš što znaš o lekciji sam i nakon 2,3 minute prekine. Profesor ne postavlja podpitanja i ne prekida, pušta da pričaš o temi, bitno da znaš nešto. Usmeni je bio gotov za 5 minuta, 2 nas je bilo i prošli bez problema s dobrim ocjenama. Odaberi sebi najlakšu lekciju i proći ćeš. Sretno!
Evo pripremam političku kulturu i ako je tako da sami izlažemo to je odlično, da je bar kod svih tako. Još me samo zanima kojo dan je bio usmeni? Rok je sutra 13.2. te je tada pismeni u 17h pa me zanima je li moguće da je usmeni idući dan ujutro?
 

Lili888

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo pripremam političku kulturu i ako je tako da sami izlažemo to je odlično, da je bar kod svih tako. Još me samo zanima kojo dan je bio usmeni? Rok je sutra 13.2. te je tada pismeni u 17h pa me zanima je li moguće da je usmeni idući dan ujutro?
Usmeni je nama bio isti dan kao i pismeni, ali samo za one koji su kolokvirali, a ostali koji su išli na ispit odgovarali su za 2 dana. Moguće je da će usmeni biti sljedeći dan, iako ne vjerujem ujutro, ovisi koliko će trebati vremena za ispravak ispita.
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni je nama bio isti dan kao i pismeni, ali samo za one koji su kolokvirali, a ostali koji su išli na ispit odgovarali su za 2 dana. Moguće je da će usmeni biti sljedeći dan, iako ne vjerujem ujutro, ovisi koliko će trebati vremena za ispravak ispita.
Ja sam polozila oba kolokvija tako da onda ne idem na pismeni po uputama...valjda samo čekam obavijest za usmeni. Hvala na pomoći.
 

Sinke1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ekipa!
Namjeravam upisati nastavak studija pa
Pozdrav :) Ne znam hoće li ikome biti od koristi, no ukoliko ste razlikovna godina (spec. dipl. studij) literatura za nadolazeći 2. kol je korigirana u našu korist. Za redovne studente literatura za drugi kol. obuhvaća str. 104.-254., no za razlikovne studente je skraćena i obuhvaća str. 104.-182.
Bok namjeravam upisati sad u 10 mj...pa se već malo zabavljam sa tim razlikovnim predmetima
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ekipa!
Namjeravam upisati nastavak studija pa

Bok namjeravam upisati sad u 10 mj...pa se već malo zabavljam sa tim razlikovnim predmetima
Moj ti je savjet da ideš na predavanja, meni su njegova predavanja bila super i doslovno sam položila ispit iz bilješki, sa knjigom sam samo malo nadopunjavala. Isto mi je bio razlikovni.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks