AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak studija

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

evo ovako.podijelili su nas u dvije grupe, po prezimenu.od 8.00 u ponedjeljak grupa od L do Ž ima uvodno predavanje u dvorani dva.kolko sam ja shvatila imamo predavanja do 10.45. stavili su raspored u predvorje.

za grupu od A do L nisam sigurna.
onda sam u toj grupi( l do Ž),onda se vidimooo:laughing:
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: raspored predavanja

rasporedi su izvješeni na oglasnoj ploči za sve godine za redovite studente.
 

.::Dee::.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

evo ovako.podijelili su nas u dvije grupe, po prezimenu.od 8.00 u ponedjeljak grupa od L do Ž ima uvodno predavanje u dvorani dva.kolko sam ja shvatila imamo predavanja do 10.45. stavili su raspored u predvorje.

za grupu od A do L nisam sigurna.
do 10.45... Ok za početak...
Koliko inače prosječno traju predavanja, vježbe i sve to
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

do 10.45... Ok za početak...
Koliko inače prosječno traju predavanja, vježbe i sve to
mislim da su rekli da općenito imamo po 3 sata predavanja na dan...neka me netko ispravi,ako se varam...i da su većinom od 8-10.45..
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

mislim da su rekli da općenito imamo po 3 sata predavanja na dan...neka me netko ispravi,ako se varam...i da su većinom od 8-10.45..
Tako su inače bila i meni predavanja u prvoj godini, iako je to bilo davno, no ništa se preznačajno nije promijenilo
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ekipica, jel se kaj zna za predavanja za treću godinu, ali za IZVANREDNE??? o nama niti glasa, kao da nas nema!!!:sos:
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

Ekipica, jel se kaj zna za predavanja za treću godinu, ali za IZVANREDNE??? o nama niti glasa, kao da nas nema!!!:sos:
Raspored će biti naknadno objavljen, znam da nisam od neke pomoći, ali svejedno... Uglavnom, izvanredni studenti mogu prisustvovati predavanjima za redovne, nije zabranjeno, samo ako imaš vremena :cool:
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

ja sam bila danas i mislim da su stavili i za vanredne sudente, da, nesto je pisalo ali me nije zanimalo pa sam brzo zaboravila. hvala curi koja mi je posudila komad papira da zapisem raspored i teti u referadi na olovci :happy:

i kaj sad, jel moram ja sad za sljedeci tjedan sva ta predavanja natiskati u jednu biljeznicu ili moram imati za svaki posebno? sramim se sama sebe :unsure:
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

ja sam bila danas i mislim da su stavili i za vanredne sudente, da, nesto je pisalo ali me nije zanimalo pa sam brzo zaboravila. hvala curi koja mi je posudila komad papira da zapisem raspored i teti u referadi na olovci :happy:

i kaj sad, jel moram ja sad za sljedeci tjedan sva ta predavanja natiskati u jednu biljeznicu ili moram imati za svaki posebno? sramim se sama sebe :unsure:
:) neznam kak ti,ali ja sutra idem kupovat notese:) i da,za svaki ću predmet uzet po jedan tak da mi se ne pomiješa sve,a tak i onak imamo po danu za slušat 1 predmet pa torba neće biti teška:)
 

charlie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

zna li netko kad počinju predavanja za 2.godinu-izvanredne?
bok. bila sam na faksu danas, piše za izvanredne da im počinju predavanja 20.10. i raspored je objavljen.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks