AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak studija

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
:D bok! zanima me kojeg datuma počinje studij za brucoše,kakvi su ispiti na dvz, kaj se pišu na nadopunjavanje ili zaokruživanje, kaj su usmeni odgovori obvezni kod svih predmeta ili samo kod nekih .
hvala:smashfreakB::smashfreakB::smashfreakB:
 

čečenija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: početak studija

hvala
pitam zato kaj nemam baš ljepi rukopis pa da netrebam puno pisat i zadavat glavobolje profama dok ocjenjuju
 

ups

Skype
Re: početak studija

hvala
pitam zato kaj nemam baš ljepi rukopis pa da netrebam puno pisat i zadavat glavobolje profama dok ocjenjuju
to bi ti mogao biti problem. koliko znam, neki se ne žele "zafrkavati" čitanjem nečitljivih rukopisa. ukratko: nečitljiv pismeni = pad.

sve legitimno.

Piši velikim slovima. ;)
 

etienne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: početak studija

Moze li netko napisati po tezini kako idu predmeti na 1. godini. Barem otprilike. Da se znam pripremiti. Hvala!:rolleyes:
 

etienne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: početak studija

Imam jos nekoliko pitanja.
1. postoje li kolokviji (iz bilo kojeg predmeta)
2. koliko ispita mogu prenijeti u 2. godinu
:)
 

Miklja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: početak studija

Ni jedno zanimljivo pitanje od strane brucoša.

Pa zar nikoga ne zanima gdje tulumari ekipa s faksa, privilegiran život članova udruge, kako prepisati na ispitu, gdje se prodaje piva na xicu?
 

bob rock

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: početak studija

Ni jedno zanimljivo pitanje od strane brucoša.

Pa zar nikoga ne zanima gdje tulumari ekipa s faksa, privilegiran život članova udruge, kako prepisati na ispitu, gdje se prodaje piva na xicu?
Pa zar i toga ima.............bas sam rodjen slijep...........idem se upisati ponovno...........;)
 

babaroga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: početak studija

Imam jos nekoliko pitanja.
1. postoje li kolokviji (iz bilo kojeg predmeta)
2. koliko ispita mogu prenijeti u 2. godinu
:)
postoje kolokviji iako ne puno, ali postoje...
možeš prenijeti 10 ECTS bodova (otprilike jedan predmet)
 

etienne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: početak studija

hvala!:)

Imam jos nekoliko pitanja:
1. iz kojih predmeta s 1. godine mogu očekivati kolokvije i mogu li svi na te kolokvije
2. moram li upisivati kakav seminar ili nesto slicno
3. mogu li se negdje posuditi knjige, npr. u knjiznici na pravnom fakultetu
4. koliko bi mi trebalo otprilike dnevno učenja da dam sve u roku i hoce li mi sta pomoci one skripte iz skriptarnice
5. od kad pocinju raditi referade

:redface:
 

Stranger

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: početak studija

hvala!:)

Imam jos nekoliko pitanja:
1. iz kojih predmeta s 1. godine mogu očekivati kolokvije i mogu li svi na te kolokvije
2. moram li upisivati kakav seminar ili nesto slicno
3. mogu li se negdje posuditi knjige, npr. u knjiznici na pravnom fakultetu
4. koliko bi mi trebalo otprilike dnevno učenja da dam sve u roku i hoce li mi sta pomoci one skripte iz skriptarnice
5. od kad pocinju raditi referade

:redface:
1.Kolokvije možeš očekivati iz politologije i uvoda u državu i pravo,a pred rok iz informatike.Moj savjet je da zamolite i profesore iz drugih predmeta da vam omoguće kolokvije.
2.Seminari nisu obavezni i nema ih za sad.
3.Knjige možeš posuditi ali bolje i jeftinije je ti je da si ih iskopiraš
4.Učenje je relativno i ovisi od osobe do osobe.Skripte ti mogu pomoći ali nemoj učiti samo po njima.Skripte su uglavnom za ponavljanje već naučenog gradiva iz knjige.
5.Mislim da referade počinju od 1.9.

Evo to je to.Nadam se da sam pomogao.
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kada počinju predavanja???

da li netko zna možda kada počinju predavanja za nas brucoše?
 

TINY

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: kada počinju predavanja???

kao što već rekoh predavanja će početi početkom 10mj. a o tome će sve biti objavljeno na faksu al prati i forum...
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
znači ništa se još točno ne zna?

dosta mi je to važno jer moram iznajmiti stan i nije baš svejedno kad ću ući u njega.

ako nešto saznaš please javi
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks