AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Početak studija

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

Jel mi može neko reć gdje mogu nabavit fotokopirane knjige za 1.semestar?
Odi u fotokopiraonu u masarikovu, 3 min od našeg faxa...tamo kažeš koje knjige trebaš i od kojeg autora i većinu ti oni imaju...
 

Ivy

Admin
stvar je vrlo jednostavna
na faksu se obavijesti o pocetku studija uvijek stavljaju u zadnji tren
realno je ocekivati da ce se raspored predavanja naci na oglasnoj ploci krajem iduceg tijedna
toliko ste zeljni pocetka
a zar ne shvacata kada jednom pocne minimalno 3 godine ne prestaje...
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

stvar je vrlo jednostavna
na faksu se obavijesti o pocetku studija uvijek stavljaju u zadnji tren
realno je ocekivati da ce se raspored predavanja naci na oglasnoj ploci krajem iduceg tijedna
toliko ste zeljni pocetka
a zar ne shvacata kada jednom pocne minimalno 3 godine ne prestaje...
željni početka??hmmm...o tome bi se moglo raspravljati:crazy:
ma samo želimo biti pripremljeni...
polako se ufuravati u sistem...
zato imamo toliko pitanja(vama se čine bespotrebnima,ali nama uveliko pomažu)...
pa se još jednom,u ime svih nas-zahvaljujem na informacijama!:laughing:
 

lyne84

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

svi smo mi u početku uživljeni,sve nas zanima,to je ok,problem se javi kad oduševljenje splasne..studirala sam što sam htjela(povijest umjetnosti i arheologiju)jer sam mislila da tu nema ničeg šta bi mi moglo bit dosadno,i eto prevarila sam se..sad studiram ono što mislim da bi trebala i ništa ne očekujem..a opet sam uživljena..:unsure:ne mogu si pomoć..
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

dakle, ovako, listala sam vodic i naisla na 'sazetak programa prve godine studija s literaturom' i sad tu pise npr. uvod u drzavu i pravo ..., obvezna literatura:
B. Perić, Struktura prava, Informator, Zagreb, 1994.
B. Perić, Država i pravni sustav, Informator, Zagreb, 1994. (odgovarajuća poglavlja)

imam 2 pitanja:
1. obzirom da kod svakog predmeta pod obveznu literaturu ima navedeno par knjiga, da li ja moram kupiti sve te navedene knjige ili po jednu i kako da ja znam koju?
2. da li mi netko moze reci tocnu adresu gdje mogu otici i kupiti fotokopirane kopije knjiga koje navodno kostaju oko 250 kn sto je jeftinije nego li dati 1000 na originale. pliz pliz
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ti preporučam da prije početka predavanja još ništa ne kopiraš..jer se zna dogodit da bude promjena koje nisu zabilježene u vodiču.. lijepo pričekaš prva predavanja svakog predmeta i onda na kopiranje, to ti je onda sigurno..
a kopiraona ti je u masarykovoj, iz gundulićeve desno.. ne znam koji je točno broj, al vidjet ćeš reklamu..uglavnom, u prolazu je, nemreš fulat
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

a kopiraona ti je u masarykovoj, iz gundulićeve desno.. ne znam koji je točno broj, al vidjet ćeš reklamu..uglavnom, u prolazu je, nemreš fulat
ok hvala
znaci tamo ima za kupiti odmah gotovih fotokopija literature?
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

ok hvala
znaci tamo ima za kupiti odmah gotovih fotokopija literature?
pa nisu gotove, ali ti ih oni isfotokopiraju jer većinu knjiga imaju kod sebe...samo dođeš tamo i kažeš koju knjigu trebaš i oni ti kažu da li imaju tu knjigu, ali kažem većinu imaju...
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...i mene je sve zanimalo kad sam se upisivala.. :) cekajte predavanja, sve ce vam tamo reci!!! obicno dodaju jos (nepotrebne) literature, pa je dobro upoznati se s tim... i ne brinite, knjige stignete nabaviti, ionako vam nece trebati prije 11.og mjeseca... i... na uvodno predavanje dodite ranije jer necete naci mjesto!!! sve je krcato ambicioznim studentima... :) srrrrrretno!!!
 

hereja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

hoce li biti objavljeno na oglasnoj ploci sad do petka, u koliko sati se mi moramo nacrtati u ponedjeljak na ta uvodna predavanja ili sta vec?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

hoce li biti objavljeno na oglasnoj ploci sad do petka, u koliko sati se mi moramo nacrtati u ponedjeljak na ta uvodna predavanja ili sta vec?
sve će ti biti na oglasnoj ploći, u koliko sati i gdje, nadam se naravno ovaj tjedan.:wink5:
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Još jučer ( ponedjeljak 29.9.) nije bio izvješen raspored predavanja, niti vrijeme uvodnog predavanja za brucoše, a lijepo su faks oblijepili obaviješću kako predavanja za sve redovne studente počinju u pon. 6. 10. , te kako će raspored predavanja biti izvješen 8 dana prije početka; ponavljam još jučer ništa nije stavljeno, jer kako mi je gđa Mirjana rekla nije stigla staviti, pa neka dođem svaki dan pogledati... Kao da nemam pametnijeg posla, a ona svoj posao ne stigne obaviti, unatoč obavijestima kako će raspored biti stavljen 8 dana prije početka predavanja! Nemam živaca svaki dan ići provjeravati da li se netko udostojao izvršiti propisano i obaviti svoj posao između ostalog, pa molim da javite kada netko vidi taj toliko očekivani raspored predavanja, pa da odem pogledati!:angry:

Ne znam gdje da ovo svrstam, ali čini mi se da su puno više zakomplicirali stvar uvođenjem "nove" tj. još jedne referade. Još uvijek se ljudi zabune, nije im jasno kuda, kamo, gdje. A da ne spominjem brzinu rada, smatram da bi se više i brže obavilo posla ako je zaposlena još jedna referentica, a ono sve sporije i sporije, tako da se za ovjeru najobičnije potvrde u redu pred sobom 9 čeka predugooo, a bunili smo se na gđu Zdenkicu, ma ona je zakon za sve njih, barem nismo toliko čekali da nam lupi žig:smash::sos:
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

Još jučer ( ponedjeljak 29.9.) nije bio izvješen raspored predavanja, niti vrijeme uvodnog predavanja za brucoše, a lijepo su faks oblijepili obaviješću kako predavanja za sve redovne studente počinju u pon. 6. 10. , te kako će raspored predavanja biti izvješen 8 dana prije početka; ponavljam još jučer ništa nije stavljeno, jer kako mi je gđa Mirjana rekla nije stigla staviti, pa neka dođem svaki dan pogledati... Kao da nemam pametnijeg posla, a ona svoj posao ne stigne obaviti, unatoč obavijestima kako će raspored biti stavljen 8 dana prije početka predavanja! Nemam živaca svaki dan ići provjeravati da li se netko udostojao izvršiti propisano i obaviti svoj posao između ostalog, pa molim da javite kada netko vidi taj toliko očekivani raspored predavanja, pa da odem pogledati!:angry:

Ne znam gdje da ovo svrstam, ali čini mi se da su puno više zakomplicirali stvar uvođenjem "nove" tj. još jedne referade. Još uvijek se ljudi zabune, nije im jasno kuda, kamo, gdje. A da ne spominjem brzinu rada, smatram da bi se više i brže obavilo posla ako je zaposlena još jedna referentica, a ono sve sporije i sporije, tako da se za ovjeru najobičnije potvrde u redu pred sobom 9 čeka predugooo, a bunili smo se na gđu Zdenkicu, ma ona je zakon za sve njih, barem nismo toliko čekali da nam lupi žig:smash::sos:
bila sam ja dns,i još nije ništa bilo objavljeno(ili ja možda nisam vidjela:blushed:) ugl-piše da 6.10.počinju predavanja i da su studenti bez obzira na trajanje dekanskog roka dužni pohađati nastavu...:dry: ali ništa ne piše u koliko sati...:confused2:
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Početak studija

ja mislim da se uopce ne isplati ici pogledati prije petka
NEMAM KOMENTARA NA CIJELU OVU ORGANIZACIJU, zapravo imam, ali bi me izbacili sa foruma kada bih tu sve bilo ispisano :proud:
 

tinček

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

evo ovako.podijelili su nas u dvije grupe, po prezimenu.od 8.00 u ponedjeljak grupa od L do Ž ima uvodno predavanje u dvorani dva.kolko sam ja shvatila imamo predavanja do 10.45. stavili su raspored u predvorje.

za grupu od A do L nisam sigurna.
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tinček, predpostavljam da pišeš za početak predavanja za brucoše!? Ima li nešto za drugu i treću godinu?? Blabla je napisao/la da danas još ništa nije bilo, no možda ipak kasnije se netko udostojao izvjesiti popis predavanja??
 

tinček

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

da ovo se odnosi na brucoš.danas sam bila u referadi i teta je rekla da su obavijesti izvješene danas, a držim vam fige da su izvješene i za drugu i treću godinu jer nisam pogledala.
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

evo ovako.podijelili su nas u dvije grupe, po prezimenu.od 8.00 u ponedjeljak grupa od L do Ž ima uvodno predavanje u dvorani dva.kolko sam ja shvatila imamo predavanja do 10.45. stavili su raspored u predvorje.

za grupu od A do L nisam sigurna.

a to vrijedi i za redovne i vanredne?
u 8h...pa ja ću poludit

do kad je fax otvoren,da tak moš uć unutra i pročitat na oglasnoj ploči?
 

tinček

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Početak studija

da to je za redovne.sve je lijepo izvješeno.a do kad je faks otvoren neznam.ja sam prekjučer bila oko 4.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks