AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Osnove prava društava

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sory..nisam vidjela prije..al daaa i ja sam tako odgovorila al sada to više i nije bitno kad su došli rezultat,,,kako ste prošli????jeste položili???ja sam se konačno riješila ovog predmeta i sada idemo dalje!!!!!
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
sory..nisam vidjela prije..al daaa i ja sam tako odgovorila al sada to više i nije bitno kad su došli rezultat,,,kako ste prošli????jeste položili???ja sam se konačno riješila ovog predmeta i sada idemo dalje!!!!!
super
 

krisp09

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
sory..nisam vidjela prije..al daaa i ja sam tako odgovorila al sada to više i nije bitno kad su došli rezultat,,,kako ste prošli????jeste položili???ja sam se konačno riješila ovog predmeta i sada idemo dalje!!!!!
Evo me nakon par dana...
Juuuhuu, ma prosla sam i gotovo. Zao mi je jedino sto sam u pocetku odgovarala nekako bezveze, pa imam dosta netocnih, a mogla sam dobiti visu ocjenu. Kako god, jedan manje :)
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo me nakon par dana...
Juuuhuu, ma prosla sam i gotovo. Zao mi je jedino sto sam u pocetku odgovarala nekako bezveze, pa imam dosta netocnih, a mogla sam dobiti visu ocjenu. Kako god, jedan manje :)
dali ste puno učili ?
Bravo !
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
bravo čestitam,,tak je i meni krivo imala sam 14 bodova falio mi je bod za 4.al kaj si rekla jedan manje i idemo dalje,,,jel ti upisana ocijena u studomat meni još nije????
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Društva osoba, društva kapitala, jtd, komaditno društvo, nadzorni i skupština kod d.d., uprava d.d.
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vecinom sve isto kao normalan ispit.
Ako predmet ima pismeni, on je isti kao svima. Ako prodes na usmeni, umjesto 1 ispitivača bi trebala biti komisija (njih 2,3 ispitivača), ali se često desi da je isto samo 1 kao i na normalnom polaganju. Tako da je ustvari sve isto. Ako ih je vise, nekad te pita samo 1 od njih, nekad ti svatko od njih postavi neko pitanje,pa se dogovore oko ocjene.
To je za konisiju 4.izlazak.

Ako je 8.izlazak, onda mislim da bez obzira na rezultat pismenog, ides na usmeni, i ako padnes, nazalost gubis pravo studiranja...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks