AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da naravno,dođi ispred faksa.pa ćemo vidjeti kak ćemo.možemo i pješke mislim..
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Super!Vidimo se!
A ne bi li možda malo prije se trebale naći ako je u 10 i ne znamo di je točno?
 

rainyday

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Komunalno je u ponedjeljak u 9.00 sati. Mislim da je u Gundulićevoj. Ima li tko skriptu s predavanja da ju pošalje mailom? Hvala unaprijed
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas ako netko ide do faksa neka pogleda kad je civilno društvo i javna uprava i pravo socijalne sigurnosti...hvala
 

ANCI

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko može javiti kada je ispit iz prava okoliša i konzularnog, gdje i tko ispituje!
 

Holly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pravo okoliša (prije Bologne), 7.9.'09., 8h, Ćirilometodska 4, ispituje: Lana Ofak
Komunalno upravno pravo (prije Bologne), 11.9.'09., Gundulićeva 10, soba 17, ispituje: Teodor Antić
Pravo socijalne sigurnosti (Bologna i prije Bologne), 3.9.'09., Gundulićeva 10, soba 11, ispituje: Viktor Gotovac.
 

Tomek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pravo okoliša (prije Bologne), 7.9.'09., 8h, Ćirilometodska 4, ispituje: Lana Ofak
Komunalno upravno pravo (prije Bologne), 11.9.'09., Gundulićeva 10, soba 17, ispituje: Teodor Antić
Pravo socijalne sigurnosti (Bologna i prije Bologne), 3.9.'09., Gundulićeva 10, soba 11, ispituje: Viktor Gotovac.
u kolko je sati pravo socijalne sigurnosti? Fala ti!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks