AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za Izborne predmete

iv@n@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prijave su bile u 5.mj,a ispit treba biti 15-19.6.pa me zanima dal netko zna koji dan je i tko ispituje.
 

Masha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ispit iz zemljišnoknjižnog je 16.6. u 16 TMT3 ispituje Hano

ispit iz prava okoliša 18.6. u 9 30 ispituje Cindori (zaboravila sam pogledat di je.jel neko zna?)
 

branko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej ekipo, molim Vas pomoć, dali tko zna kad je ispit iz prava okoliša i tko ispituje???
molim da netko nešta napiše!!!
 

andreya

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej, molim malu pomoć...ako tko sazna kada i u koliko sati i gdje je ispit iz zemljišnog, nek mi javi..
hvala
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej, molim malu pomoć...ako tko sazna kada i u koliko sati i gdje je ispit iz zemljišnog, nek mi javi..
hvala
zemljišno je 08. 07. u 12h, TMT, ispituje Hano Ernst, samo je jedna osoba prijavljena, ako sam dobro vidjela, nadam se :confused2:

izborni sustavi 02. 07. , 8h - Jelušić
 

Tajana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
idem ti ja sutra do faksa pa ti natipkam za civilno ako su stavili na oglasnu ploču, mene isto zanima jer moram na upis ocjene
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja isto idem sutra pogledat kad je civilno!Pa ko prije!

Tko još ide na taj ispit?
 

Tajana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
civilno je u utorak, 7.7. u 10 sati u Nazorovoj 1.
Ja ne znam baš točno di je pa bi se nas tri mogle naći pred faksom npr. oko 9 - pol 10 da skupa odemo na ispit, kaj kažete vi na to?
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa možemo,da...u 9.30 ispred faksa.mislim da idemo do britanca i tamo busom nekim dvije stanice...ja moram po potpis samo,valjda nam to odmah da.
 

Tajana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a ja moram samo po upis ocjene i nemam pojma kamo idemo, ti me vodiš ;)
onda dogovoreno, u utorak te čekam u pol deset vani ispred faksa, mislim da smo s tim jako brzo gotove
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesam to i ja pozvana da se pridružim?Ja nemam pojma di je to,prvi put idem gore.I ja normalno moram odgovarat...
Kaj se ide busom?A ne pješke,ono šetnjica? ili je predaleko?Kaj nije Nazorova 51?
Da zapisala sam s oglasne ploče nazorova 51 .U 10h.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks