AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za III. godinu

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
:crying2:eek:bjavljen je raspored,no sad pak ne mogu naći u koliko su sati predavanja,možda je tko to saznao???Totalno nisam zaslužio biti redovni student kad se tako loše snalazim među time:unsure:
jesi ti na kraju redovni ili vanredni student? ako si redovni već su ti predavanja odavno počela, al ako si vanredan evo ti ovdje link http://veleuciliste.pravo.hr/veleuciliste/studij/strucni_studij_javne_uprave/3._godina
piše ti ovak: PRVA GRUPA PREDMETA od 28. studenoga 2011. u dvorani IX – I kat. ispod toga ti je link na koji uđeš i pogledaš si kad imaš predavanja. ak ti i dalje nejde daj mi svoj mail pa ću ti poslat u mail tu tablicu :)
 

smotankusha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanjce, informatička radionica!
za izvanredne termini su 13,15,16 i 19.12. prva dva termina od A do M i druga dva od N do Ž!

i sad, jel znate dal se možemo mjenjati za grupe? ja sam u drugoj grupi, a zbog izvanredne situacije, meni bi odgovarala prva dva termina odnosno dolazak na prvu grupu..

Hvala!
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da to ne bi trebao biti problem.možda najbolje da pošalješ mail profesoru ili odeš na konzulatcije. a u najgorem slučaju pojaviš se prvi dan vježbi prve grupe i objasniš situaciju.
 

medo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jesi ti na kraju redovni ili vanredni student? ako si redovni već su ti predavanja odavno počela, al ako si vanredan evo ti ovdje link http://veleuciliste.pravo.hr/veleuciliste/studij/strucni_studij_javne_uprave/3._godina
piše ti ovak: PRVA GRUPA PREDMETA od 28. studenoga 2011. u dvorani IX – I kat. ispod toga ti je link na koji uđeš i pogledaš si kad imaš predavanja. ak ti i dalje nejde daj mi svoj mail pa ću ti poslat u mail tu tablicu :)
Hvala ti Andreja na dobrim namjerama, sad sam i sam pohvatao konce, usput ,izvanredni sam :crying2:
 

medo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala Andreji na dobrim namjerama, sad se i sam snalazim ,naravno da sam izvanredni, na svoju žalost
 

paula

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim vas da mi netko odgovori na pitanje dali se mogu rješavati vježbe iz treće godine , ako nemam sve položene ispite iz druge godine ? izvanredni sam student, ako to ima ikakvu važnost
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
što da točno pitam? misliš kad će vama dati potpis? jel vi imate nekakav ispit ili to samo oni po starom programu? mi nemamo...
ma mi nismo odradili onaj drugi sat (od njih dva) i samo nam trebaju potpisi mi isto nemamo nikakve ispite iz tog
 

martina_sk

Administrator
ma mi nismo odradili onaj drugi sat (od njih dva) i samo nam trebaju potpisi mi isto nemamo nikakve ispite iz tog
aha. ma sigurno biste i vi mogli doći na kraj tog predavanja samo po potpis, kao da oni kuže tko je redovni a tko ne kad mu daš indeks samo za potpis :) budem pitala, evo stavit ću si podsjetnik.
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
INFORMATIČKA RADIONICA- ZA izvanredne

Pozivaju se izvanredni studenti koji nisu odradili Informatičku radionicu u prosincu 2011. da radi dogovora o nadoknadi iste dođu u utorak, 24. siječnja 2012. u 17:00 sati na TMT 14 u Informatičku dvoranu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks