AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

OGLASNA PLOČA za III. godinu

bela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim lijepo zna li netko koji dan je stavljeno zmljišno knjižno pravo od 27.1 - 4.2... Puno ćete mi pomoći odgovorom. Hvala. nema veze ako je već bilo, samo me zanima kada...
 

Fila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko kad je prijava za nomotehniku, ne mogu nigdje pronaći..
I zanima me da li je točno da za studente po starom programu nije potreban zadatak, već samo naučiti gradivo. Hvala.
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko kad je prijava za nomotehniku, ne mogu nigdje pronaći..
I zanima me da li je točno da za studente po starom programu nije potreban zadatak, već samo naučiti gradivo. Hvala.
prijave i rokovi za nomotehniku su na stranici fakulteta,stručni studij javna uprava,treća godina
sljedeći rok je 14-15.2 prijava,21-25.21, polaganje ima i rok 7-11.2 ali su prijave danas do 12
ne treba zadatak za stari program

Molim lijepo zna li netko koji dan je stavljeno zmljišno knjižno pravo od 27.1 - 4.2... Puno ćete mi pomoći odgovorom. Hvala. nema veze ako je već bilo, samo me zanima kada...
3.2. u 8h
 

loli

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim vas da li znate kada je ispit iz prava soc. sigurnosti i tko ispituje , to je izborni predmet, hvala !
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako netko sazna kada će biti odgođeni ispit iz konzularnog, neka nas obavijesti. Hvala
Obavještavaju se studenti da će se ispit iz predmeta KONZULARNO PRAVO održati u utorak, 8. veljače 2011. u 8:15 u Dežmanovoj 10 (Ministarstvo pravosuđa).
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko kad ce objaviti popis za praksu?? ili su vec mozda objavili a ja nisam vidjela :/
Informacija o početku obavljanja prakse u ak.god. 2010/2011

danas u 12:01
Uređeno: danas u 12:06

Obavijest o rasporedu obavljanja prakse za studente koji će praksu obavljati u prvoj polovini ožujka (od 7. ožujka 2011.) objavit će se početkom sljedećeg tjedna.

Studenti koji su se obratili voditeljici prakse sa zamolbom za obavljanje prakse u određenom terminu ili mjestu obavještavaju se da će njihovim zamolbama biti udovoljeno. Obavijest o njihovom rasporedu obavljanja prakse također će biti objavljena početkom sljedećeg tjedna.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za akad. god. 2010./2011. ne vrijede redovite konzultacije kod Koprica jer koristi slobodnu akad. god. te se za konzul. treba prethodno najaviti...
procitala to na njegovim vratima jucer
 

Ula

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali netko zna jeli predmet pravo okoliša podijeljen po grupama jer, sam vidijela na intrenetu da poćinje od 11.3 od sati 17:00 do 20:30 i onda ponedeljka 14.3. od sati 17:00 do 20:00 i utorak 13:3. opet od 17:00 do :20:00 .Ja mislim daje taj predmet po grupama ako netko zna nek mi javi da saznam u kojoj sam grupi.

Dali je toćno što ja mislim daje predmet pravo okoliša po grupama složeno a, ne onako kako sam vidijela na internetu da poćinje i što sam uprajašnoj poruci obajasnila pa neka se netko javi da znam .pozzzzzzzzzz :)))))
 

Ula

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jesi sto posto siguran a kada poćinje iz tog predmeta pravo okoliša predavanje za redovne.studente ja sam jedna od njih:))))))))))
 

kabar

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Redoviti studenti

U akad 2010/2011. godini za redovite studente izvodit će se predavanja iz slijedećih izborni predmeta (prijavljen je dovoljan broj studenata – min. 5)

1. E-uprava

2. Izborni sustavi

3. Civilno društvo i javna uprava

4. Policijsko upravno pravo

Iz ostalih izbornih predmeta predavanja se neće izvoditi. Ispiti iz tih predmeta prijavljuju se i polažu u okviru unaprijed objavljenih ispitnih rokova, a pripremaju u skladu s literaturom koja je objavljena u vodiču.

Potpisi iz tih izbornih predmeta koja se NE izvode nisu potrebni.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks