AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Njemački jezik: II. godina

kaliopa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moram priznat da prof. zbilja dosta trazi. nisam kod nje jos odgovarala usmeni, prosli put sam bila kod fericke,al ako ova trazi na usmenom onoliko koliko na pismenom tesko je dobiti dobru ocjenu. pomalo me strah ! imam dojam da ona voli tražiti iglu u sijenu... moze netko napisati kakva pitanja postavlja na usmenom, vezano uz tekst ili samo znanje strucnih pojmova,...
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel mi može netko reći kako je na ispitu iz njemačkog, koje lekcije najviše pita i tako...
hvala unaprijed :)
 

mena

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam bila na ispitu ali za izvanredne..na usmenom pita sve po malo,najbitnije,znači iz svake lekcije..a pismeni je:dan tekst,i onda umetnut odgovarajuće riječi iz teksta u zadane rečenice..onda prevođenje s hrvatskog na njem.(3 rečenice),i s njemačkog na hrv.-pojmovi..i pretvaranje imenica u glagole (npr. Erfullung Aufgaben-Aufgaben erfullen)..to je uglavnom to..
 

monica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav! ovako, njemački I. sam položila prosle godine, i sad bi u 7.mj htjela izaci na II. Uopce ne znam koja je literatura ni nista ;) može pomoć? Hvala :)
 

kikica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moras otici do profesorice pa ce ti ona dati potrebne lekcije koje trebas nauciti jer knjige nema nego ona ima to na papirima sve.
 

martlor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Samo bih htjela pohvaliti prof. Horvatić Čajko.
Tko ima kakvo-takvo predznanje nije mu problem položiti ispit.
Gradivo nije opširno, ispitna pitanja su sva iz lekcija, nema nikakvih nepredviđenih situacija. Profesorica ima puno razumijevanja na usmenom ispitu i vrlo je ugodna atmosfera.
 

anita13

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dal ima tko da ide na njemački il je bio pa da mi kaže šta treba znat,čitanje i prijevod i šta još
 

martlor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam bila na ispitu ali za izvanredne..na usmenom pita sve po malo,najbitnije,znači iz svake lekcije..a pismeni je:dan tekst,i onda umetnut odgovarajuće riječi iz teksta u zadane rečenice..onda prevođenje s hrvatskog na njem.(3 rečenice),i s njemačkog na hrv.-pojmovi..i pretvaranje imenica u glagole (npr. Erfullung Aufgaben-Aufgaben erfullen)..to je uglavnom to..
To je uglavnom to, za izvanredne studente. Za redovne ne znam. Prvo se piše pismeni dio. Ako prođeš, a izgleda otprilike ovako kako je navela kolegica, slijedi usmeni gdje treba znati sve lekcije, iz svake lekcije najbitnije. Profesorica uglavnom postavi pitanje pa odgovaraš i tako redom.
 

mrvi89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ima neko primjer drugog kolokvija iz njem...posto ovdje u skriptarnici niko nestavlja nis...pa bar da nama pomognete ak mozete..njem jeda sam rjesila al ovaj drugi trebam jos drugi kolokvi pa ako se ko sjeca nek javi...il bar pimjer ispita...pozz i hvala
 

dan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hello,ide tko na ovaj rok u 7 mj.i da li moze staviti na net lekcije na njem. koje treba znati ili poslati u skriptarnicu?molim vas,hvala!
 

zagreb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav ekipo...čujte radim i izvanredan sam student.ima li tko možda riješene materijale iz njemačkoga?dobro vladam njemačkim ali usporedbe radi bih voljela vidjet jesam li sve dobro riješila.pa ako netko ima i može da mi pošalje mailom neka se javi u inbox.bila bih vrlo zahvalna...
 

KRISTINA06

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ljudi! Mene zanima kada je opcenito ispit iz njemackog (pismeni) i dal je isti dan usmeni ili kako? Hvala!
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej ljudi! Mene zanima kada je opcenito ispit iz njemackog (pismeni) i dal je isti dan usmeni ili kako? Hvala!
jesi redovni ili izvanredni student?
ako si izvanredni, kod nje na konzultacijama možeš pisati pismeni, pa odmah nakon toga odgovarat, ako prođeš pismeni.
 

KRISTINA06

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jesi redovni ili izvanredni student?
ako si izvanredni, kod nje na konzultacijama možeš pisati pismeni, pa odmah nakon toga odgovarat, ako prođeš pismeni.
Nisam znala da postoji mogucnost (izvanredni sam) da to rijesim na konzultacijama, hvala ti za informaciju! Znaci da uopce ne moram ici na rokove kad jesu vec dodjem na konzultacije i tamo to rijesim?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks