AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Njemački jezik: II. godina

forum

<i>automatski bot</i>
Tema kolegija: Njemački jezik: II. godina

Skriptarnica koelgija (nema)


Literatura 2014./2015.:

Njemački jezik za javnu upravu III i IV

Irena Horvatić Čajko; Njemački kao jezik struke za javnu upravu; skripta
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
literatura su papiri koje nam profesorica daje na satu. ako ne ideš na predavanja, trebaš otići na konzultacije da ti da materijale i da naravno opravdaš svoje izostanke pošto su predavanja obavezna osim ako si izvanredno :)

pismeni je bio i lani, uz usmeni.

a ove godine će nam dati i kolokvij početkom 3. mjeseca :mig:
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne trebaju knjige iz prve godine, ali se gradivo na neki način nadovezuje. sada predaje Horvatić-Čajko. konzultacije su petkom oko 12 sati
 

orhideja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna netko koja je literatura za 2. god.?
Istina da će sad biti i pismenog,uz usmeni?
Iskustva?

valjda ima netko tu,a da ide na njemački ;)
pozdrav kolegici,

u petak 25.01.2008.g. je bilo prvo predavanje iz njemačkog II. god. za izvanredne studente; nastavlja se 28.,29. i 31.01.2008.g. od 17 do 20,30 h. predavanja drži prof. Irena Horvatić-Čajko. lieratura za ispit su tekstovi o javnoj upravi koje prof. podijeli na predavanjima, ako ne možete doć na predavanja, onda literaturu možete dobiti na konzultacijama petkom od 11,30 do 12,30 h.:happy:
 

Aurora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
orhideja, hvala na informacijama ;)

Bila sam u petak na predavanju,al sam morala ranije otići.
Uff,mislim da ću ove godine imati više posla sa njemačkim...
 

myra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Drage kolegice (i kolege)!

Ja sam također izvanredna st. i bila sam na predavanjima još dok je predavala profesorica Ferić. Dakle, davnih dana... Ona nam je predavala II. god. iz knjige od I. god.

E sad, kod koga ću ja polagat ispit (kod kog me stave ili?) i iz koje knjige/materijala? Sve je to malo zeznuto kad se radi i studira pa se sve rjeđe hoda po faksu... eh...

E i zanima me kakvi su ispiti kod prof. Horvatić-Čajko i one druge prof.? Je li prestrašno ili? Kakav je prolaz? :blushed:
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Drage kolegice (i kolege)!

Ja sam također izvanredna st. i bila sam na predavanjima još dok je predavala profesorica Ferić. Dakle, davnih dana... Ona nam je predavala II. god. iz knjige od I. god.

E sad, kod koga ću ja polagat ispit (kod kog me stave ili?) i iz koje knjige/materijala? Sve je to malo zeznuto kad se radi i studira pa se sve rjeđe hoda po faksu... eh...

E i zanima me kakvi su ispiti kod prof. Horvatić-Čajko i one druge prof.? Je li prestrašno ili? Kakav je prolaz? :blushed:
što se tiče materijala za polaganje vjerujem da ćeš to saznati u dogovoru sa profesorom, možda bi ti bilo dobro otići kod nekog od profesora na konzultacije i izložiti mu svoju situaciju pa vidjeti što će on reć na to, a što se tiče prof. Horvatić-Čajko, kod nje je na pismenom lako proći, a i na usmenom pomaže ako negdje zapne...
 

Mustang11

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Drage kolegice (i kolege)!

Ja sam također izvanredna st. i bila sam na predavanjima još dok je predavala profesorica Ferić. Dakle, davnih dana... Ona nam je predavala II. god. iz knjige od I. god.

E sad, kod koga ću ja polagat ispit (kod kog me stave ili?) i iz koje knjige/materijala? Sve je to malo zeznuto kad se radi i studira pa se sve rjeđe hoda po faksu... eh...

E i zanima me kakvi su ispiti kod prof. Horvatić-Čajko i one druge prof.? Je li prestrašno ili? Kakav je prolaz? :blushed:
Sada njemački ima samo prof. Horvatić-Cajko.
Dobili smo 5 tekstvo za ispit
 

Aurora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ima možda netko prijevode tih 5 lekcija na kompu?
bila sam bolesna, pa nisam mogla dolaziti, a vidim da
će mi puno trebati da sama to prevedem.

hvala :)
 

niriana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ima možda netko prijevode tih 5 lekcija na kompu?
bila sam bolesna, pa nisam mogla dolaziti, a vidim da
će mi puno trebati da sama to prevedem.

hvala :)
ja nažalost nemam:frustrating:
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mislim da drugi put kada se vidimo. prvi sat će nam vjerojatno reći kakav će biti test i kakvi zadaci.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks