AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Njemački jezik: II. godina

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolokvij iz njemačkog je 25.03. to znači utorak poslije uskrsnog ponedjeljka, rekla je da će pitanja biti uglavnom iz onih skripti koje je dijelila na predavanjima ništa šta nismo obrađivali.
 

maria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nadam se da će biti ko onaj prošle godine, tad sam dobila 4 jer je fakat bilo lagano...
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne, sedma je iz onog semestra, vidjet ćeš na papirima, piše einheit 7 :)

i ja se nadam da će biti kao lani
 

Aurora

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e,ljudi, jel točna informacija da možeš polagat njemački iako nisi dao sve sa 1. god?bio tko?
na taj kolokvij mogu samo redovni?

još uvijek se mučim sa prijevodima, pa ako sad ima netko, nek pošalje.
pomogli bi mnogima. :)
 

maki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
POZDRAV. da li bi mogao netko izaći u susret i prijaviti ispit Njemčki I.,pošto sam ja spriječen tj. radim ujutro pa ne stignem do referade. Ako bi netko mogao,puno bi mi to značilo. molim,javiti se na priv.poruke. Unaprijed hvala....
 

Sonia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kaj je to za ispravak testa ili?:blushed:
za ispravak testa je rekla da će se dogovoriti valjda slijedeći put, pa da pišu i oni koji nisu bili na kolokviju.

mislim da ovaj rok nema veze s nama
 

orhideja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj je to za ispravak testa ili?:blushed:
ja sam izvanredni, u 11. mjesecu sam polagala 1. godinu i imala sam samo usmeni, budući njemački I i II polažem ponovno, a koliko sam čula i na prošlom roku profesorica je kolege, koji su također izvanredni, ispitivala samo usmeno
 

orhideja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja sam izvanredni, u 11. mjesecu sam polagala 1. godinu i imala sam samo usmeni, budući njemački I i II polažem ponovno, a koliko sam čula i na prošlom roku profesorica je kolege, koji su također izvanredni, ispitivala samo usmeno
evo da nadopunim sama sebe: na ispitu 11.4. bio je i pismeni i usmeni, ali barem meni, pismeni dio je bio lakši nego usmeni. na pismenom sam imala 1. tekst od 5
prvih 10 zadataka je za nadopunit npr. Zwei Hauptressourcen sin nötig, damit die Verwaltung ihre Aufgaben wahrnehmen kann _________und __________.; drugih 8. npr. der Schutz der Bürger - Die Bürger schutzen; treći prevesti s njemačkog na hrv. npr. Einsatz und Pflege des Verwaltungsvermögens -;
usmeni dio - po 1 ili 2 pitanja iz preostale 4 lekcije
meni nije bilo prestrašno, moj savjet je naučite riječi, sretno svima, nadam se da sam vam barem malo pomogla
 

lara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegica koja je položila njemački rekla mi je da profesorica dosta traži i da se treba dobro naučiti. Trebaju se riječi naučiti. Ispit je pismeni i usmeni.
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dali je profesorica stavila rezultate s kolokvija na oglasnu ploču možda? nisam stigla do faksa u petak...:sad:
 

maria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
čitala je rezultate - nisam prošla ja i još jedna andreja - sad ne znam jesi to ti ili ona druga :wink5:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks