AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Njemački jezik: II. godina

Lukap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sve pohvale prof. Čajko, jedan od ugodnijih ispita na ovom fakultetu i profesorica koja cijeni trud i zalaganje
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam bila na ispitu iz njemačkog IV u 6 mj. položila sam. ispit mi se čini (pismeni) manje količinski u odnosu na ispit 3, nije teško. samo što je u ispitu bio i tekst koji ja nisam imala. jer kako sam ja izvanredni, na predavanjima koje se nije na kraju održalo jer nas nije bilo dovoljno, dala je tekstove ali taj dio ne. pa si provjerite prije izlaska da li imate sve tekstove potrebne za ispite.
Hej hej, imaš li materijale iz njemackog 4?
[DOUBLEPOST=1495566645,1495566593][/DOUBLEPOST]
Ja sam bila na ispitu iz njemačkog IV u 6 mj. položila sam. ispit mi se čini (pismeni) manje količinski u odnosu na ispit 3, nije teško. samo što je u ispitu bio i tekst koji ja nisam imala. jer kako sam ja izvanredni, na predavanjima koje se nije na kraju održalo jer nas nije bilo dovoljno, dala je tekstove ali taj dio ne. pa si provjerite prije izlaska da li imate sve tekstove potrebne za ispite.
Hej hej, imaš li materijale iz njemackog 4?
 

Tinčica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej... nemam na žalost, već dalje podjelia...kad sam to riješila riješila sam se i materijala...
[DOUBLEPOST=1496051613,1496051501][/DOUBLEPOST]hej... nemam na žalost, već dalje podjelia...kad sam to riješila riješila sam se i materijala...
 

franka01

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Ima li netko možda riješene materijale iz njemačkog IV ? :)
[DOUBLEPOST=1512563423,1512563364][/DOUBLEPOST]Pozdrav! Ima li netko možda riješene materijale iz njemačkog IV ? :)
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim vas itko da mi pomogne malo s Njemačkim 4? Bila bih jako zahvalna, ako bi me netko malo usmjerio što je bitno, a što ne
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks