AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Mogućnost nastavka studiranja na drugim fakultetima

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi, imam jedno pitanje, ovako, ja bi trebala ove godine zavrsit redoviti porezni studij, a ako eventualno ne zavrsim zbog nekih okolnosti, prelazim u izvanrednog studenta 30.9 znaci necu vise bit redoviti student na nasem fakultetu, namjeravam upisat Ekonomski fakultet u Zg-u, dakle zeljela bi upisat redoviti studij, dali ja imam pravo na besplatnu prvu godinu, pošto ja drugi put upisujem fakultet?
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi, imam jedno pitanje, ovako, ja bi trebala ove godine zavrsit redoviti porezni studij, a ako eventualno ne zavrsim zbog nekih okolnosti, prelazim u izvanrednog studenta 30.9 znaci necu vise bit redoviti student na nasem fakultetu, namjeravam upisat Ekonomski fakultet u Zg-u, dakle zeljela bi upisat redoviti studij, dali ja imam pravo na besplatnu prvu godinu, pošto ja drugi put upisujem fakultet?
Bitno je samo da na dva faksa ne možeš biti redovan student ni u kojem slučaju. Sve ostale kombinacije su moguće:). Pozdrav
 

Bovary1999

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, zanima me mogu li se nakon 1. godine prebaciti na neki drugi fakultet? Recimo Filozofski?
 

Bovary1999

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kao što je rečeno u ranijim postovima, ništa bez prijemnog.
Hvala ti puno. Trenutno sam unutar kvote na poreznom studiju, namjeravam ga upisati, (4. izbor mi je) ako ne upadnem na neki viši izbor pa se prebacit možda iduće godine.
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pošto je uvedena treca godina, dal se sto mjenja ako se zelimo prebacit na neki drugi fax, dal isto moramo krenut od 1. godine npr. na pravu ili mozemo imat razliku ispita pa upisat 4.god.?
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pošto je uvedena treca godina, dal se sto mjenja ako se zelimo prebacit na neki drugi fax, dal isto moramo krenut od 1. godine npr. na pravu ili mozemo imat razliku ispita pa upisat 4.god.?
od 1.god. krećeš na pravu.

npr. za nas s upravnog studija i one predmete koje smo položili,a koji su isto na pravu(pr.sociologija,dip,engleski,ustavno itd.) morali bi ih ponovno polagati(razliku u poglavljima i važnija poglavlja) jer na pravnom se trebaju znati sva poglavlja.
znači opet bi trebali odgovarati to isto samo još prošireno.

oni koji su upisali pravo prije državne mature,a žele se prebaciti na javnu upravu moraju na državnu maturu jer ovi s državnom imaju više bodova i nema šanse da bez nje upadneš(znam to zbog jedne kolegice koja se prebacila s prava na upravni i bez obzira što je u srednjoj imala prosjek 5.0 nije upala bez d.mature).
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam upala na državnoj maturi na porezni, znaci ipak se neki predmeti, tipa ustav moraju ponovno?
 

vale2702

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nakon sto zavrsim tri godine studija, mogu li na specijalisticki na neki drugi faks ili samo pravo/ekonomija?
 

ideš

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dal ima netko tko je diplomirao na poreznom i išao je ne neki dr. faks na specijalizaciju?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks