AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Migracije, azil i stranci

ana f

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Draga Sanja, imam, pošalji mi privat poruku da se dogovorimo, ja tebi ne mogu poslati poruku.
Kolegice, možete li mi poslati na mail literaturu?
[DOUBLEPOST=1496256514,1496256466][/DOUBLEPOST]
Draga Sanja, imam, pošalji mi privat poruku da se dogovorimo, ja tebi ne mogu poslati poruku.
Kolegice, možete li mi poslati na mail literaturu?
 

Isa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegice, možete li mi poslati na mail literaturu?
[DOUBLEPOST=1496256514,1496256466][/DOUBLEPOST]
Kolegice, možete li mi poslati na mail literaturu?
Kolegice nema problema pošaljem Vam sve, samo mi pošaljite e mail u privatnoj poruci ;)
[DOUBLEPOST=1496300772][/DOUBLEPOST]
Kolegice, možete li mi poslati na mail literaturu?
[DOUBLEPOST=1496256514,1496256466][/DOUBLEPOST]
Kolegice, možete li mi poslati na mail literaturu?
Kolegice nema problema pošaljem Vam sve, samo mi pošaljite e mail u privatnoj poruci ;)
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel ima netko skenirane dijelove iz ove nove knjige od Lalić Novak: Azil pravni i institucionalni aspekti(2016)?
 

Silinic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege , samo da malo osvježim ovu temu :)
Jučer sam položila ovaj predmet kod profesora Staničića. Jedan dosta zanimljiv i lagan predmet. Učila sam po literaturi koja je navedena na stranicama predmeta, dakle navedene stanice knjiga ( od Staničića i Lalić) i po prvoj prezentaciji o migracijama koja je na webu. Profesor je pitao jedno pitanje iz teme migracija, jedno iz svije knjige o strancima i jedno pitanje iz azila. Bila gotova za 5min , stpljiv, brz i pravedan .
Svake pohvale !
 

gabriel

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege , samo da malo osvježim ovu temu :)
Jučer sam položila ovaj predmet kod profesora Staničića. Jedan dosta zanimljiv i lagan predmet. Učila sam po literaturi koja je navedena na stranicama predmeta, dakle navedene stanice knjiga ( od Staničića i Lalić) i po prvoj prezentaciji o migracijama koja je na webu. Profesor je pitao jedno pitanje iz teme migracija, jedno iz svije knjige o strancima i jedno pitanje iz azila. Bila gotova za 5min , stpljiv, brz i pravedan .
Svake pohvale !
Da li mi možeš poslati literaturu?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks