AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ljudska prava

LEOPARDA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav!!
Moze li mi molim vas netko odgovorit na par pitanja
u vezi eseja koji moramo poslat profesoru do 15.12.?
Zanima me:
1. Koliko stranica se mora napisat?
2. Dali se pise doslovno na temu "ljudska prava" ili sami biramo temu?
3. Dali pisemo po njegovoj knjizi ili mozemo pisat na temelju druge literature/izvora, interneta i slicno?
Unaprijed se zahvaljujem!!
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav!!
Moze li mi molim vas netko odgovorit na par pitanja
u vezi eseja koji moramo poslat profesoru do 15.12.?
Zanima me:
1. Koliko stranica se mora napisat?
2. Dali se pise doslovno na temu "ljudska prava" ili sami biramo temu?
3. Dali pisemo po njegovoj knjizi ili mozemo pisat na temelju druge literature/izvora, interneta i slicno?
Unaprijed se zahvaljujem!!
Pise se od 1-5 stranica, na temu ljudska prava, a literatura je njegova knjiga
 

maraa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Meni prof. Kregar nije odgovorio nista u vezi pisma koje sam mu poslala 15.12. Da li pojedinacno odgovara da je zaprimio mail i sl? Hvala
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nije niti meni nista odgovorio, znam samo za jednu kolegicu kojoj je odgovorio nakon 12 dana od kad mu je poslala, a poslala mu je ubrzo nakon predavanja....
 

tort_a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na kolokviju 13.1.og, hoće li to biti ispit ili će bit kao na redovnom roku u 2.mj eseji pa ćemo moć izabrat temu koju nam on ponudi pa napisati esej o toj temi?
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na kolokviju 13.1.og, hoće li to biti ispit ili će bit kao na redovnom roku u 2.mj eseji pa ćemo moć izabrat temu koju nam on ponudi pa napisati esej o toj temi?
Da li se to 13.01. odnosi na redovne ili izvanredne studente?
 

tort_a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
odnosi se na izvanredne studente. ja sam si zapisala 13og ako je krivo neka netko napiše i šta će bit na tom predroku?
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
odnosi se na izvanredne studente. ja sam si zapisala 13og ako je krivo neka netko napiše i šta će bit na tom predroku?
Daaaaa, sve nas to zanima...moli se dobra dusa da nas uputi detaljnije u taj predrok :angel:
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi jel tko pročitao tu knjigu?
Ja jesam i totalno je bezveze, napisana je da bi se imalo šta uvrstit u literaturu i pobrat malo para njenom prodajom.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ovako; izvanredni: kolokvij je 13.1 u 17 h koliko sam shvatila. A mi za to moramo procitata samo tu njegovu knjigu i iz toga ce biti pitanja na kolokviju? ili ce odrediti neku temu iz njegove knjige o kojoj cemo tada napisati esej? Hvala!
 

Latin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pretpostavljam da će nam netko javiti gdje će se kolokvij održati.. ako ne, morat ćemo ih zvati i podsjetiti na kolokvij
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks