AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ljudska prava

Valentina8

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
hej ljudi :palac-gore:. Sada iz ispita ljudskih prava pišemo klasičan ispit te nakon pisanog ispita idemo na usmeni. Prof. Kregar je izdao kljigu "Ljudska prava - uvod u studij" koja se može kupiti u našoj skriptarnici. Nemamo sreće kao prva generacija :(
kak to sad, a rekao je na prvom predavanju da će nas ocijeniti na temelju eseja.. :/
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege izvanredni studenti,

bila sam prisutna na oba predavanja za izvanredne studente.
Prof.Kregar odlučio je slijedeće:
Objavio je natjecanje:
potrebno mu je napisati tko želi 3 pisma o ljudskim pravima od 1-5 stranica.
Troje najboljih će nagraditi a on će odlučiti kako.
Ocijenjivat će 4 elementa pisma:razumijevanje gradiva, formalno znanje,orginalnost i slobodno razmišljanje.
To je potrebno poslati do 15.12.2014.

kolokvij- 13.01.2014. u 17 sati

u veljači na redovnom roku- ispit sa tri eseja.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A tko ima pravo pristupiti kolokviju? Da li ce moci i oni koji nisu bili ta dva dana na predavanjima (izvanredni)? Hvala!
 

uuu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na zalost bila sam samo na prvim predavanjima, u petak nikako nisam stigla doci :((. Da li moze netko biti toliko dobar da malo detaljnije objasni ovo za "natjecanje"? Znaci ipak mozemo birat da li zelimo pisat esej umjesto ispita? (Iliti 3 pisma?!) Samo moramo poslat svoje ime i prezime profesoru na mail?
A vezano za kolokvij i opcenito ispit, to trebamo ucit iz njegove knjige ili iz onih slajdova koje je imao i na predavanju?
Hvala unaprijed ;))
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja isto ne shvacam ovo za izvanredne...
Znaci ova 3 pisma su nam slobodan izbor?
Tko zeli moze ih napisat, tko ne zeli ne mora, ali ide na ispit u veljači?

I sto se tice kolokvija...smijemo li mi izvanredni na kolokvij i koji dio literature treba pripremit?
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Radi se o 1 pismu, ne 3 :) i tko ne zeli ne mora to napisati
A vezano na kolokvij nije određen dio gradiva, prof. je rekao da cemo to u 1.mj. samo nazvati kolokvij iako to nije kolokvij i tko nebude dobro napisao ici ce na rok u veljaci, ubiti je to predrok
 

uuu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znaci samo javimo profesoru mailom svoje ime
i prezime (ili sta?) i da mi zelimo pisati esej/pismo? Onda
on nama javi mailom temu o kojoj moramo pisat u tom pismu,ili? I na koji mail to treba poslat?
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam popisala sve mailove i treba meni do srijede poslati mail ali pošto sam stavila svoj mail, izbrisali su ga :) pa molim na privatnu poruku jer skupno šaljem u srijedu popis... I koliko ja znam tri neobavezna pisma ne 1 tko želi

Sami određujemo temu a vezano uz knjigu o ljudskim pravima... to nije vezano za ispit... nije nam rekao šta će značiti nagrada već da će on odlučiti kako će nagraditi troje najboljih...a eseje pišemo na roku u drugom mjesecu...
 

uuu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Super, hvala, posaljem mail sutra tokom jutra.. Sad mi nece slat privatne poruke vjerojatno jer sam na mob :((, tako da ujutro saljem..
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li tko zna ima li vec za kupit kopirana ta nova knjiga u onoj kopiraoni u masarikovoj?
Ima ja sam kupila kosta 21 kn

Ja sam popisala sve mailove i treba meni do srijede poslati mail ali pošto sam stavila svoj mail, izbrisali su ga :) pa molim na privatnu poruku jer skupno šaljem u srijedu popis... I koliko ja znam tri neobavezna pisma ne 1 tko želi

Sami određujemo temu a vezano uz knjigu o ljudskim pravima... to nije vezano za ispit... nije nam rekao šta će značiti nagrada već da će on odlučiti kako će nagraditi troje najboljih...a eseje pišemo na roku u drugom mjesecu...
Da rezimiramo :)

1. Nastavno pismo saljemo profesoru na mail na temu sto su to ljudska prava s rokom u 12.mjesecu - tri naj pisma nagrađuje ali nam nije htio reci kako

2. Tzv. "kolokvij" pisemo u 1.mj. i to 3 eseja - tko lose napise morat ce pisati ponovno i to

3. Pisat ce ispit sa redovnim rokom u veljaci gdje ce se između ponuđena 3 eseja moci izabrati da li hocemo pisati sva 3, 2 ili samo jedan i da to prepusta nama na izbor - ovdje mozemo imati na ispitu knjigu, biljeske i sl.

Kolegica 0505 se zabunila, cule smo se
 

uuu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A na koji mail se salje?
Znaci napisemo 1 stranicu na temu "ljudska prava" i posaljemo mu?
Rok za poslat je do kraja 12. mjeseca?

Hvala :)
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
rok za slanje nastavnog pisma je 15.12. i šalje se na službeni mail od prof.Kregara.
Ja danas poslije 15 sati šaljem popis izvanrednih studenata koji žele poslati nastavno pismo.
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima ja sam kupila kosta 21 kn



Da rezimiramo :)

1. Nastavno pismo saljemo profesoru na mail na temu sto su to ljudska prava s rokom u 12.mjesecu - tri naj pisma nagrađuje ali nam nije htio reci kako

2. Tzv. "kolokvij" pisemo u 1.mj. i to 3 eseja - tko lose napise morat ce pisati ponovno i to

3. Pisat ce ispit sa redovnim rokom u veljaci gdje ce se između ponuđena 3 eseja moci izabrati da li hocemo pisati sva 3, 2 ili samo jedan i da to prepusta nama na izbor - ovdje mozemo imati na ispitu knjigu, biljeske i sl.

Kolegica 0505 se zabunila, cule smo se

Meni tu više ništa nije jasno. Izuzev ove "nagradne igre" gdje on izvlaci 3 "dobitnika", sto je sa kolokvijem? Da li izvanredni smiju prisustvovati ili izvanredni moraju na redovan rok? I kakav ce to biti ispit gdje odlucujemo koliko eseja pisemo i jos se smijemo sluziti knjigom na ispitu; doma pisemo te eseje pa naknadno jos nesto odgovaramo kod prof. ili na satu to sve pisemo? joooj, ispricavam se na 10000 pitanja al nisam bila na predavanju i teze mi je skuziti iz svih postova
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni tu više ništa nije jasno. Izuzev ove "nagradne igre" gdje on izvlaci 3 "dobitnika", sto je sa kolokvijem? Da li izvanredni smiju prisustvovati ili izvanredni moraju na redovan rok? I kakav ce to biti ispit gdje odlucujemo koliko eseja pisemo i jos se smijemo sluziti knjigom na ispitu; doma pisemo te eseje pa naknadno jos nesto odgovaramo kod prof. ili na satu to sve pisemo? joooj, ispricavam se na 10000 pitanja al nisam bila na predavanju i teze mi je skuziti iz svih postova
Ovo sve što sam navela vrijedi za IZVANREDNE STUDENTE.
Ispit se polaže na način i redosljenom kako je opisano.
Usmenog ispita nema.
Doma pišeš jedino nastavno pismo ako ga želiš pisat, a ako ne odi na pismeni u 1. mj ( tzv. kolokvij ) ili na redovan rok u 2. mj.
 

05052711

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam poslala prema dogovoru mailove. Kolegica koja mi se naknadno javila najbolje je da se sama njemu javi.Sretno svima koji će napisati nastavno pismo.

Nemam dovoljno postova da odgovorim na privatne poruke jer sam nova ali kolegica UUUU-njen mail sam proslijedila a kolegici lampi sam preporučila da se sama javi profesoru jer se javila nakon što sam prema dogovoru poslala skupne mailove.
Sretno svima
 

uuu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam poslala prema dogovoru mailove. Kolegica koja mi se naknadno javila najbolje je da se sama njemu javi.Sretno svima koji će napisati nastavno pismo.

Nemam dovoljno postova da odgovorim na privatne poruke jer sam nova ali kolegica UUUU-njen mail sam proslijedila a kolegici lampi sam preporučila da se sama javi profesoru jer se javila nakon što sam prema dogovoru poslala skupne mailove.
Sretno svima
Hvala :)
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam poslala prema dogovoru mailove. Kolegica koja mi se naknadno javila najbolje je da se sama njemu javi.Sretno svima koji će napisati nastavno pismo.

Nemam dovoljno postova da odgovorim na privatne poruke jer sam nova ali kolegica UUUU-njen mail sam proslijedila a kolegici lampi sam preporučila da se sama javi profesoru jer se javila nakon što sam prema dogovoru poslala skupne mailove.
Sretno svima
Hej. Sad tek čitam forum. Da li si poslala i one mailove kaj mo popisali na zadnjem predavanju? Tj. One koje smo ti dali?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks