AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lista predmeta II. godine po težini i složenosti

josipica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postoji li mogućnost da ti prof izađe u susret i recimo "čuva" ocjenu iz nekog predmeta s druge, ako ti je npr. ostao jedan predmet s prve i kakti vrijedi ono pravilo da ne smiješ izaći ni na što iz 2. godine dok ne riješiš taj? Ako da, koji prof bi bio takva ljudina? Unaprijed hvala. :)
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Postoji li mogućnost da ti prof izađe u susret i recimo "čuva" ocjenu iz nekog predmeta s druge, ako ti je npr. ostao jedan predmet s prve i kakti vrijedi ono pravilo da ne smiješ izaći ni na što iz 2. godine dok ne riješiš taj? Ako da, koji prof bi bio takva ljudina? Unaprijed hvala. :)
hmmm..pa recimo oup možeš na kolokvije i čuva ti se ocjena...(sad dal to vrijedi za ispit-ne znam :laughing:)
 

honey988

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
po meni od najlakšeg prema najtežem:
engleski jezik
obiteljsko pravo s matičarstvom
građansko pravo
osnove prava društva
opće upravno pravo
europski upravni prostor i nacionalna uprava
državna uprava
ULJP
radno i socijalno pravo
 

akascha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Radno ili građansko? Treba mi jedan koji će biti više "ziher" za 9. mjesec. Ne znam od kojega i čega početi. Nije mi bitna opširnost, nego koji je malo lakše proći. Hvala Vam :tongue2:
 

Dolla

Miss Gates
Zanima me...da li kao izvanredni student 2. godine postoje (PREDMETI) predavanja na koje SMO OBVEZNI DOLAZITI?! ILI UOPĆE NE MORAMO NA PREDAVANJA???
za izvanredne nisu obavezna predavanja
Već kad je odgovoreno za izvanredne, može li netko odgovoriti kaj je s redovnima; koja su obvezna predavanja a koja nisu :D hvala...
 

fakin

Super Moderator
koji su predmeti iz 3., a koji iz 4. semestra?
sad sam vidio da su maknuli to sa stranica faxa, pa neka netko bude dobar...
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
koji su predmeti iz 3., a koji iz 4. semestra?
sad sam vidio da su maknuli to sa stranica faxa, pa neka netko bude dobar...
3.semestar -
državna uprava - 6,5 ects
uvod u građansko pravo - 6,5 ects
europski up. prostor i nacion. uprava - 5 ects
osnove prava društava - 5 ects
opće upravno pravo - 5 ects
strani jezik - 2 ects

4.semestar -
obiteljsko pravo s matičarstvom - 7 ects
radno i soc pravo - 7 ects
upravljanje ljudskim potenc. i službeničko pravo - 7 ects
opće up. pravo - 7 ects
strani jezik - 2 ects
 

Thug

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moja lista:
1. Radno i solcijalno
2. Uljp
3. Gradjansko
4. Opce upravno
5. Eup
6. Prava drustva
7. Drzavna uprava
8. Obiteljsko
9. Engleski
 

malatina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rekli su mi u referadi da moramo za parcijalu upisivati predmete poredu, e sad posto sam ja mislila upisati minimalno 31 bod iz druge godine nije mi jasno sto s ovim dvosemestralnim predmetom opce upravno pravo,jer ako moram upisivati po redu bar 31 bod upisat cu taj predmet samo prvi semestar?? Kako da ga onda polozim ako nemam upisan i drugi semestr tog predmeta??
Btw htjela bi na parcijalu druge ako ne uspijem nauku rijesiti,pa poslije tog na godinu upisati parcijalu trece...
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Rekli su mi u referadi da moramo za parcijalu upisivati predmete poredu, e sad posto sam ja mislila upisati minimalno 31 bod iz druge godine nije mi jasno sto s ovim dvosemestralnim predmetom opce upravno pravo,jer ako moram upisivati po redu bar 31 bod upisat cu taj predmet samo prvi semestar?? Kako da ga onda polozim ako nemam upisan i drugi semestr tog predmeta??
Btw htjela bi na parcijalu druge ako ne uspijem nauku rijesiti,pa poslije tog na godinu upisati parcijalu trece...
mislim da ti se to tiče kod upisavanja parcijale 3.godine...barem kad sam ja upisivala parcijalu 2.nisam trebala upisivati predmete po nikakvom redu već kako ja želim,,naravno da odgovaraju broju bodova...moj savjet ti je da u toj parcijali NE UPISUJEŠ GRAĐANSKO XD
 

splajta

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako netko zna...upisujem parcijalu druge..u prvoj godini sam položila njemački jez. dali sad smijem upisat engleski ili opet moram taj dosadni njemački???
 

Lola A

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li znaju oni koji su na pracijali treće godine kako to da izvanredni nemaju prkasu jel nemaju zato što su izvanredni ili zato što sui parcijala i što imaju umjesto tog? i rješavanje izrade završnog rada..može li se diplomirat bez da se čeka na druge..tipa čula sam da iako si ti možda gotov da treabaš čekat druge ljude da se skupe itd,...
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li znaju oni koji su na pracijali treće godine kako to da izvanredni nemaju prkasu jel nemaju zato što su izvanredni ili zato što sui parcijala i što imaju umjesto tog? i rješavanje izrade završnog rada..može li se diplomirat bez da se čeka na druge..tipa čula sam da iako si ti možda gotov da treabaš čekat druge ljude da se skupe itd,...

na parcijali treće nemaju praksu ni redovni ni izvanredni jer se praksa i diplomski ne mogu upisati na parcijali,kad upišu treću godinu imaju i redovni i izvanredni praksu
a što se tiće diplomiranja naravno da diplomiraš kad si ti gotov,ovo sa čekanjem drugih je za promociju diplome
 

malatina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej moze li mi tko reci koja su predavanja na drugoj godini obvezna? Putujem iz malo daljeg kraja pa da se znam izorganizirat? Hvala unaprijed :)
 

petrolina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Uvod u građansko pravo

malo OT:

što mi savjetujete, da li prvo počet spremat radno ili građansko?
za što će mi trebati više vremena?
 

monii

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Uvod u građansko pravo

Mislim da je to individualna stvar, iako je vecini kolega lakse spremiti gradansko nego radno.
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Uvod u građansko pravo

malo OT:

što mi savjetujete, da li prvo počet spremat radno ili građansko?
za što će mi trebati više vremena?
meni je lakše bilo radno, al kako kaže kolegica gore, svakom je drugačije ovisi kako ti sjedne gradivo, kod koga dođeš na usmeni...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks