AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lista predmeta II. godine po težini i složenosti

MaRiNeLL

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav. Od svih ispita na drugoj godini koji se polazu samo pismeno, koji samo usmeno a koji kombinacijom? Hvala
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ostalo mi je građansko i radno tako da ne znam kakvi su,sad sam pisao drugi kolokvij iz eupa,nadam se prolazu:) i mogu reći da mi je osobno koma,gori od uljp-a
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ostalo mi je građansko i radno tako da ne znam kakvi su,sad sam pisao drugi kolokvij iz eupa,nadam se prolazu:) i mogu reći da mi je osobno koma,gori od uljp-a
EUP je najteži shit na faksu. Bespotreban predmet. Ja sam glas'o na referendumu protiv ulaska u EU radi tog predmeta. Bez zafrkancije. :)
Pa zasto vam je taj eup tako grozan, meni je bio bas zanimljiv :)
[DOUBLEPOST=1519908783,1519908729][/DOUBLEPOST]Ps meni je daleko najgori bio uljp
 

mama2507

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li netko išao nedavno na ispit iz politologije?
Moram položiti razliku jer sam studirala po starom programu pa se prebacila na novi a nikako nisam stigla rješiti razliku.
Koristila bi skriptu - Politologija 2016 - Skripta by marija93 (1).pdf

Zna li tko je li to ok?
hvala
 

Moki

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Od najlakšeg prema najtežem:
Eng 1 i 2
Opd
Oup 1 i 2
Državna uprava
Uljp
Eup
Obiteljsko
Građansko
Radno
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
hvala ti, a s kolokvijem, na usmeni se mora na sve osim EUP?
Ako iz engleskog 3 i 4 napravis prezentaciju, oslobodena si usmenog dijela ispita i ako kolokviras, jednostavno prijavis upis ocjene na jednom od ispitnih rokova.
Ako kolokviras drzavnu, ULJP i EUP također samo prijavis upis ocjene na jednom od ispitnih rokova i dođeš na upis ocjene u vrijeme usmenog.
 

tinaa2801

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li itko zna, ostao mi je jedan predmet iz prvog semeatra a kako svi nose 7 ectsa, navodno nedaju izbacit recimo gradansko koje nosi 6,5 jer se ne moze upisat 30,5 ectsa, da li se nekome slicno desilo? Ova iz referade kaze da se moraju izbaciti 2.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks