AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lista predmeta II. godine po težini i složenosti

MarijanaPa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav ljudi, vrlo vjerovatno cu sad od 4 semestra moci upisati samo 23 bodova... obzirom da moram upisat i eng 4 i oup 2 sto mi preporucate jos uz njih upisati? razmisljam mozda neki predmet koji se moze rijesiti putem kolokvija? ili ako takvog nema neki koji smatrate laksim... hvala :)
 

Valentina95

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Može li mi netko reći jesu li obavezni dolasci na predavanja iz radnog i socijalnog prava, koliko su korisna, ima li kolokvija, kakav je ispit? Spriječena sam doći na uvodno predavanje pa bih cijenila ako netko od prije zna ove informacije.
Hvala :)
 

AnaR.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Zanima me dojam onih koji su završili drugu godinu (ili barem odradili veći dio druge godine), koliko je po vama druga godina teža/lakša i zbog čega?
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Meni je ostalo RIS ULJP i GP i mogu ti reć da je druga godina užas jer su predmeti veći i imaš jedan više nego na prvoj iako su možda zanimljiviji ali su ogromni(bar većina njih ) u odnosu na prva 2 semestra
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Zanima me dojam onih koji su završili drugu godinu (ili barem odradili veći dio druge godine), koliko je po vama druga godina teža/lakša i zbog čega?
Definitivno puuuno teža, od uljp-a dobiješ živčani slom koliko je dosadan ispit, hrpa gluposti koju moraš većinom nabubati napamet, a risp i gp od količine gradiva. Ostali ispiti su ok ,neki teži nego lakši ali ova 3 su užas.ps. uljp svakako rješavaj preko kolokvija
 

mape5

Super Moderator
meni je treća bila tako tako.... lakša u svakom slučaju od prve dvije, ali sam opet UPP i LS iz osamstotog puta položila :)
 

matkomm

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koji predmet ima manje literature za naučiti državna uprava ili osnove prava društva ? Tj koji je jednostavniji
 

fakin

Super Moderator
a tu su negdje ta dva predmeta, meni je bila državna uprava lakša jer me više zanima u životu, a onog koga zanimaju trgovačka društva njemu je opd
 

matkomm

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala vam :) Još nešto me zanima..iz prve godine mi je ostao uvod u državu i pravo..mogu li upisati sve predmete iz druge god ili ne? Tj sve predmete iz 3 semestra
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks