AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Jeste li ste našli posao nakon diplome?

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Ne, dok se ne otpusti/umirovi stari SSS kadar. Ovo su predizborna zapošljavanja, da ne kažem uhljebljivanja. Javni dug leti u nebo, a ionako u JU već radi gotovo 60 posto više ljudi od EU standardna na istim poslovima.
 

blankad

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne spada bas pod ovu temu al mene zanima di mogu nabaviti dokaz o duljini trajanja obrazovanja i prosjek ocjena..pa ak neko zna pomoc je dobrodosla :)
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ne spada bas pod ovu temu al mene zanima di mogu nabaviti dokaz o duljini trajanja obrazovanja i prosjek ocjena..pa ak neko zna pomoc je dobrodosla :)
pretpostavljam u referadi?

Ovak je situacija kod mene...nažalost ostao mi je diplomski kojeg prenosim sad u 2015./2016.g. I sad je pitanje kaj da radim sa tim stručnim osposobljavanjem bez zasnivanja radnog odnosa..dobiva se 2400kn i morate bit prijavljeni na burzi cijelo vrijeme i ona Vas isplaćuje tak da ne možete ni negdje drugdje za još neke pare radit..i nakon 6mj.polažete stručni...i sad ak Vas ispraše van nakon tih godinu dana onda ako nastavljate ići na specijalistički ,nakon njegova završetka nemate opet pravo na to osposobljavanje...i opet morate stručni polagati ako ste na višoj radnoj poziciji (što bi trebali biti sa specijalističkim)..a to osposobljavanje da li gledaju kao iskustvo ili se pod time smatra samo radni odnos???? Ima netko novijih iskustava? :(
 

nikoletta

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedno pitanje ako netko može pomoći. Ne znam da li se već o tome pričalo na fourmu, ali kako se naziv našeg fakulteta kaže na engleskom?
Diplomirala sam po starom programu prije 6 godina i stekla stručni naziv Upravni pravnik, niti za to ne mogu naći odgovarajući prijevod na engleski?
 

fakin

Super Moderator
naziv našeg fakulteta na engleskom je Faculty of Law in Zagreb o_O


ako te zanima naš studij onda: Department of Public Administration and Public Finance
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks