AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne politike u Hrvatskoj

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav kolege, ima li netko možda skeniranu literaturu pa da pošalje na mail? Ili zna gdje mogu nabaviti?
 

suzaaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav kolege, ima li netko možda skeniranu literaturu pa da pošalje na mail? Ili zna gdje mogu nabaviti?
Ja sam posudila knjigu u gradskoj knjižnici, ali možeš i isprintati u zutoj kopiraoni kraj faksa!
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege, kada je nama kolokvij..on je rekao da je 14og sto je u srijedu..a nama su predavanja ponedjeljkom. pa jel on misli odraditi u pon predavanje i onda za dva dana kolokvij ili se zeznuo s datumom. danas je nesto pricao o tom, ali nisam bas popratila
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege, kada je nama kolokvij..on je rekao da je 14og sto je u srijedu..a nama su predavanja ponedjeljkom. pa jel on misli odraditi u pon predavanje i onda za dva dana kolokvij ili se zeznuo s datumom. danas je nesto pricao o tom, ali nisam bas popratila
Da, kolokvij je 14.4
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kolege, kada je nama kolokvij..on je rekao da je 14og sto je u srijedu..a nama su predavanja ponedjeljkom. pa jel on misli odraditi u pon predavanje i onda za dva dana kolokvij ili se zeznuo s datumom. danas je nesto pricao o tom, ali nisam bas popratila
Nije se zeznuo jer je jos prije rekao da ce biti nadoknada za uskrsnji ponedjeljak sto necemo imati predavanje. Dakle to je ta srijeda
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks