AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne politike u Hrvatskoj

mare1205

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a jel ima tko ikakve bilješke s predavanja da ih pošalje? literatura doslovno ubija u mozak!
 

rain

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel izasao tko na ispit iz ovog predmeta pa da podijeli dojmove, slicno kao kolokviji ili?
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zna li netko da li profesor Žiljak ima neki drugi mejl i da li uopće funkcionira komunikacija putem maila?
Prošle godine je to funkcioniralo dobro.
 

ČOKOLADA1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ide li tko na predavanja iz ovog predmeta da podijeli informacije vezano za literaturu i polaganje ispita?
Dali itko ima nekakve bilješke, skriptu ili nešto po čemu se može učiti ovaj predmet?
Dali to može poslati u skriptarnicu?
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li možeš napisati što ste radili, još bolje ako imaš neke bilješke. da li će biti kolokvij?
tnx
kolokvij je u pon. 25.4.20156 u 17 h,ĆM 4, Dv. VII.
Ispredavao je pola gradiva, uzeo naše mailove, potpisivali smo se, dogovorio sa seminaristima teme.
Drugi kolokvij će biti 23.05. ili 30.5.2016. Još će nam javiti.
Poslao nam je popis literature. Daj mi mail pa ti pošaljem
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa - evo pitanja s današnjeg drugog kolovija.. svi koji nisu pisali ili žele ponovo pisati prvi kolokvij - dao je isti ispit kao na prvom kolokviju. (pitanja su već na forumu)

pitanja - 2 kolokvij (uspjela sam zapisati samo neka)

razlika između pol reg. razvoja i visokog obrazovanja - značajka j.politika
spominje se ministar obrazovanja, slijedi pravilnik - koja je to vrsta odg? - pravna
bilo je ponuđeno, bolonjski proces, lisabonski i još neš - odg je bolonjski
vrsta evaulacije - odg je validacija
odgovor je BOTTOM UP ( to je odg na 12 pitanje)
kad se u pitanju spominje menadžerski elementi - odg je izlazni čimbenici
roditelji nezadovoljni školom, nema druge škole u okolici, roditelji nešto poduzimaju - odg je glas
bila je i hjerarhijska odg
sumativna evaulacja (zadnje pitanje)
koliko se godina treba promatrati j.politika (10)

to je sve cega se sjecam.. svi smo bili ista grupa, ali nismo mogli prepisivati.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks