AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredno studiranje (prednosti i nedostaci)

2000

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege,ne mogu naći obrazac molbe za prelazak u izvanredne, mogu li je sama napisati ili kako to ide ?
I pošto mi studomat ne dopušta upis,na kojem PAPIRU se predaju u referadu predmeti koje želim upisati :/
U referadi su mi je Košćak rekao da samo dođem sa svim potrebnim papirima i uplatnicom ( naravno, najbitnije) na upis.
A bojim se da nakon čekanja na red satima, falit će mi nešto, što mi nisu ni znali reći
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Objavljen raspored, izvanredni imaju samo 3 dana iz svakog predmeta?!? Btw, upisala sam ove godine pa nisam jos pohvatala sve
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
uvijek su imali samo tri dana svakog predmeta, ali ako zelis uvijek mozes doci na predavanja za redovne :)
 

gordana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pošto me godinama nije bilo tu, molim informaciju da li su za izvanredne studente predavanja obavezna?
 

arizona

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pošto me godinama nije bilo tu, molim informaciju da li su za izvanredne studente predavanja obavezna?
Predavanja za izvanredne su u pravilu obvezna unatrag dvije-tri godine. Na predavanju moraš dobiti potpis u indeks. Neki profesori zapisuju tko je prisutan, dok nekima to nije važno.
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A što je s ovom forom testiraja semestra? Ako sam izvanredan student i ne mogu na predavanja, platim testiranje i to je to ili?
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A što je s ovom forom testiraja semestra? Ako sam izvanredan student i ne mogu na predavanja, platim testiranje i to je to ili?
Da! dosjetili su se da i to utrže. Apsurd apsurda je da predavanja nisu obavezna za izvanredne, ali moraš imati potpise, pa ako ih nemaš - plati 150 kuna. Mafijaške uredbe. Da ludilo bude još veće: čak i ako si položio ispit iz predmeta, ništa ti to ne znači, ako nemaš potpis s predavanja.
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jedno pitanje malo manje vezano uz temu. Koliko je pametno redovno studirati i istodobno ici stazirati onih godinu dana? I ovako dolasci na predavanja za redovne nisu obvezna jer se moze platiti onih 150 kn za potpis. Ali svejedno ne znam koliko je to pametno pa ako moze savjet i neko misljenje
 

trish

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poštovani kolege i kolegice, zanima me zna li netko od vas imam li kao izvanredna studentica pravo na dopunsko zdravstveno osiguranje ili ga moram plaćati?
Lp svima
 

antonio94

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poštovani kolege i kolegice, zanima me zna li netko od vas imam li kao izvanredna studentica pravo na dopunsko zdravstveno osiguranje ili ga moram plaćati?
Lp svima
Nemaš ,osim ako si oslobođena po nekoj osnovi , a ako ti treba odlična polica dopunskog zdravstvenog ja ti radim u osiguranju pa ti možemo nešto srediti :D
 

trish

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemaš ,osim ako si oslobođena po nekoj osnovi , a ako ti treba odlična polica dopunskog zdravstvenog ja ti radim u osiguranju pa ti možemo nešto srediti :D

Hehe hvala ti na odgovoru! :)
Pa ako je nešto dobro i da cijena i kvaliteta budu u nekom pristojnom omjeru, zašto ne bi prihvatila ponudu.
 

Ina123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, ove godine prelazim u izvanredne, zanima me je li prijava na zavod za zapošljavanje obavezna za izvanredne studente i kako to utječe na zdravstveno osiguranje
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks