AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

izvanredni studenti

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

martina_sk

Administrator
Zanima me koji su uvjeti uopce za upis tog specijalistickog? I kakva su iskustva, jel tezak taj nastavak?
bit će krajem mjeseca objavljeni uvjeti. prođi malo ovu temu i temu specijalističkog pa ćeš vidjeti nekoliko iskustava. većinom su pozitivna. i mogu reći da je za sad lakše nego prve tri godine.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vidjela sam obavijest da do 30.09. treba predati molbu za nastavak studija pa ne znam da li se to odnosi i na nas, jer nema ništa detaljnije napisano, da li itko zna?
 

martina_sk

Administrator
Vidjela sam obavijest da do 30.09. treba predati molbu za nastavak studija pa ne znam da li se to odnosi i na nas, jer nema ništa detaljnije napisano, da li itko zna?
to je vezano za one koji su prije podnosili molbe za mirovanje i sad hoće nastaviti.
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege,
stavljena je obavijest o upisima u 5. godinu :)
Znaci, sluzbeno nam treba 50 bodova za upis i izgleda da sve sto prenosimo placamo, bez obzira na prosjek/bodove.
Cijena boda je 100 kn.
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege,
stavljena je obavijest o upisima u 5. godinu :)
Znaci, sluzbeno nam treba 50 bodova za upis i izgleda da sve sto prenosimo placamo, bez obzira na prosjek/bodove.
Cijena boda je 100 kn.
Pa čekaj šta nije 120 kn 1 ects, i šta ne piše da su oslobođeni participacije oni koji su stekli uvjet za upis na višu godinu (50 ects) te ako im je prosjek 3,5 i više? :confused:
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ovo s upisima je nevjerojatno, znači upisati što je ostalo iz 1. semestra i upisati još par predmeta iz 3. semestra. Ja imam manje od 50 ECTS bodova. Uvijek sve zakompliciraju i treba uzeti jedan dan slobodno na poslu da se sve pročita i napravi sve po nerazumljivim uputama. Mislim da se na nas ne odnosi testiranje semestra jer nismo niti imali obavezu imati potpise - koliko ja znam. Ako sam u krivu neka me netko ispravi. Hvala!
 

martina_sk

Administrator
Mislim da se na nas ne odnosi testiranje semestra jer nismo niti imali obavezu imati potpise - koliko ja znam. Ako sam u krivu neka me netko ispravi. Hvala!
semestar se testira isto tako da se vidi jesi li vratio knjige u knjižnicu.

Pa čekaj šta nije 120 kn 1 ects, i šta ne piše da su oslobođeni participacije oni koji su stekli uvjet za upis na višu godinu (50 ects) te ako im je prosjek 3,5 i više?
bod za izvanredne je sva sreća još uvijek 100 kn. to je samo na prvoj godini bio 120 izgleda.
još nisam pročitala pravila (budem kad ispiti prođu) pa ću ostalo tumačiti :)
 

Sanjek

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, koji je bio prosjek za upis prošle godine za izvanredne studente?
3,0 ali navodno su i neki s 2,9 upisali jer su neki odustali od upisa pa se crta pomaknula. Naglasak je na navodno, neka me netko ispravi ako nisam u pravu.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo ja sam nešto upisala ali ne znam točno što. Naime, došla sam na upis godine i kliknula na upiši jer mi je svjetlilo zeleno i tu mi je ponudilo ono što mi je ostalo iz 1. semestra (ukupno 12 ECTS bodova). Kliknula sam na upiši i to je bilo to, a poslije toga kada sam otišla na podatke o upisanim godinama piše: "Upisi godina označeni sa * (kod mene je zvjezdica) nisu obavljeni u cijelosti. Upis će biti obavljen u cijelosti nakon što studentske službe obave dodatne provjere." Eto to je to, sada valjda trebam nešto čekati.
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
NATJEČAJ ZA UPIS NA SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ JAVNE UPRAVE

Prijave se primaju 1. i 2. listopada 2014. od 10 do 12 sati u zgradi Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Gundulićeva 10.

Upisi će se obaviti nakon objavljivanja rezultata razredbenog postupka, prema listi redoslijeda 6. listopada 2014.
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jeste već odlučili o izboru modula na drugoj godini? Kakva su vaša razmišljanja?
 

Balerina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, jeste li se vec pokusali upisati preko studomata?
Ima li tko kakvih problema?

Meni na primjer ne dozvoljava upis jer mi nije unesen OIB, a nigdje nema mogucnosti da ga unesem. Ako netko zna kako, neka me prosvijetli :)
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, jeste li se vec pokusali upisati preko studomata?
Ima li tko kakvih problema?

Meni na primjer ne dozvoljava upis jer mi nije unesen OIB, a nigdje nema mogucnosti da ga unesem. Ako netko zna kako, neka me prosvijetli :)
I meni je tako bilo, zovi sanju i onda ce ti ona unijeti oib jer sama ne mozes
 

tapravnica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav. Zanima me cijena školarine u cijelosti za prvu godinu specijalističkog studija/izvanredno?
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja se nisam uspjela upisati, morat ću se ići živcirati u referadu!
Daju nam ispite razlike, a onda ne omoguće da te ispite upišeš preko studomata. Koja glupost!
Ostao mi je jedan ispit razlike i zbog toga mi je odmah nakon što sam kliknula "upis godine" pisalo: nije omogućen upis jer se ne predaje predmet EUP kojeg prema pravilu morate ponovo upisati. A kako da ga upišem kad mi nije omogućeno?! To su zaboravili spomenuti na onih 11 stranica uputa!

Pozdrav. Zanima me cijena školarine u cijelosti za prvu godinu specijalističkog studija/izvanredno?
za cijelu godinu je lani cijena bila 7200 kn. Ako imaš ova tri ispita razlike, moraš upisati uz ta tri ispita minimalno 35 ECTS-a iz bilo kojeg semestra, kako god želiš. ECTS je bio 120 kn. Sada nešto spominju da je jedan ECTS 100 kn, ali ne znam da li to vrijedi ako upisuješ prvu godinu ili samo za ponovni upis i upis više godine.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks