AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

izvanredni studenti

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Joj to bi bilo super da ne moramo dolaziti i čekati cijeli dan na upis. Jel to provjerena informacija da ćemo se moći upisivati putem studomata?
Upisivati cemo se i preko studomata i u referadi kao i pravnici
 

Nji

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima!
Duuuuugo me nije bilo...
Zaintrigirao me taj novi specijalistički kad su ga uveli, pa sam si mislila da pustim prvu godinu dok se pokrene pa možda sad ove godine upišem...i sad me zanimaju dojmovi Vas koji ste ga upisali...
Ovo što čitam tu je pozitivno i to mi se stvarno sviđa...
Glavne stvari koje me zanimaju su - odnos profesora, tj jesu li malo popravili odnose prema (sad već malo ozbiljnijim) studentima, težina kolegija jasno, uspijevate li u roku rješavati sve i šta mislite ima li smisla...
Jeste li zadovoljni što ste ga upisali?

Hvala svima kojima će se dat odgovorit ;-)
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja sam zadovoljna kao što sam napisala ranije. Problem je sve to odrađivati uz posao i za naše pojmove je skupo, ali mislim da će se isplatiti.
 

sara1978

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam zadovoljna studijem, ništa nije savršeno, ali ipak je odnos profesora sada drugačiji jer mi smo ipak sada studenti koji imamo svoje zvanje i mišljenja sam da nas profesori zbog toga i više respektiraju...uglavnom, imam malu bebicu i zadovoljna sam koliko sam ispita položila, ali zaista treba učiti, što potvrđujem i svojim primjerom, jer je uz malo dijete potrebno puno truda i odricanja...ovaj studij će se sigurno isplatiti i naša će se buduća struka cijeniti, ali treba proći malo vremena, jer još nije niti prva generacija završila studij..
 

martina_sk

Administrator
i ja sam zadovoljna i slažem se s kolegama da nas više poštuju profesori. puno kolega će uspjeti sve riješiti u roku, ali tu mislim na redovne i neke izvanredne :) mislim da su prof možda čak i malo popuštali ovu prvu godinu, npr. nije bilo pismenog iz komparativne javne uprave, a navodno će biti od sljedeće godine. al pored tog primjera mislim i općenito.
 

Little Sju

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Uistinu je lijepo i poticajno pročitati da ste zadovoljni specijalističkim studijem javne uprave, a koliko čitam i zanimljivi su kolegiji. Kad steknem prvostupničku diplomu, svakako bih voljela nastaviti studiranje.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zanima me da li kao izvanredni student se moraju seminari pisati i predavati studentima tih par minuta, il kako već, kakva je procedura sa seminarima, koje su obveze izvanrednog studenta?
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zanima me da li kao izvanredni student se moraju seminari pisati i predavati studentima tih par minuta, il kako već, kakva je procedura sa seminarima, koje su obveze izvanrednog studenta?
Seminari se moraju pisati, a o tome da li se mora izlagati pred studentima i uopće dolaziti na predavanja ovisi od profesora do profesora. Predlažem da pogledaš po predmetima gdje možeš vidjeti kod kojeg profesora i iz kod predmeta se treba što raditi. Evo mogu ti reći da sam pisala seminar iz predmeta Službeničko pravo i nisam morala ništa izlagati već samo poslati seminar mailom i doći na upis ocjene, dok seminar iz predmeta Komparativna javna uprava obuhvaća i izlaganje pred studentima.
 

Mery

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna kada i kako će ići upisi u 2. godinu specijalističkog i u vezi plaćanja?
 

Neo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna kada i kako će ići upisi u 2. godinu specijalističkog i u vezi plaćanja?
Prema mom mišljenju tek u 10. mjesecu nakon završetka svih ispitnih rokova iz 9. mjeseca kada ce se sumirati rezultati.
 

žeža

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me koji su uvjeti uopce za upis tog specijalistickog? I kakva su iskustva, jel tezak taj nastavak?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks