AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

izvanredni studenti

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

martina_sk

Administrator
zvala sam danas biblioteku na tmt 3, odjel za članke, i kažu da rade do 18 h, a ne samo do 13 kako piše na netu. pa eto, možda pomogne nekome :)
 

martina_sk

Administrator
kolegica s foruma je napisala: potrebno je do 31.1. doći u referadu gdje ćemo dobiti naljepnice u indeks za ozborne i seminare, obavijest o tome je na vratima referade.

znači referada za izvanredne radi utorkm od 15-16 sati.
 

Lovran

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav koleice i kolege,

referada radi za izvanredne studente svakim danom i od 10-12, ali zbog onih koji imaju obaveza i u tim prijepodnevnim satima ne može stići do referade onda referada radi i utorkom od 15 - 16 h. samo tako da znate da i izvanredni studenti mogu sve obaviti i u vrijeme koje nije utorkom popodne... Lijepi pozdrav!
 

martina_sk

Administrator
iz obveznih predmeta imaju po 4 predavanja a to mi je sumnjivo pa ću nazvati sutra referadu da pitam da nisu možda zaboravili napisati da su neka od tih predavanja za seminarski samo.

znači uputili su me na sanju pa je rekla da ne zna točno kad će iz kojeg kolegija biti seminar (da joj je to rekao samo jedan prof iz javnih politika u rh što je i naznačila da je pola svakog predavanja seminar), ali u svakom slučaju će iz svakog kolegija prvo biti normalno predavanje a kasnije seminar pa da ćemo sve točno saznati na predavanju.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas sam za svaki slučaj Sanji postavila pitanje da li se može pristupiti ispitima iz 2. semestra i seminaru (nakon predavanja) iako nisu položeni svi ispiti iz 1. semstra i rekla je, između ostalog, da može.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
iz obveznih predmeta imaju po 4 predavanja a to mi je sumnjivo pa ću nazvati sutra referadu da pitam da nisu možda zaboravili napisati da su neka od tih predavanja za seminarski samo.

znači uputili su me na sanju pa je rekla da ne zna točno kad će iz kojeg kolegija biti seminar (da joj je to rekao samo jedan prof iz javnih politika u rh što je i naznačila da je pola svakog predavanja seminar), ali u svakom slučaju će iz svakog kolegija prvo biti normalno predavanje a kasnije seminar pa da ćemo sve točno saznati na predavanju.
Vrlo informativno, stvarno pršte informacijama svi redom. :meh:
 

Vitaap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, dali se mogu polagati ispiti II. semestra ukoliko nisu položeni svi ispiti iz prvog semestra? Jer rokovi za prijavu još nisu otvoreni
 

martina_sk

Administrator
Kolege, dali se mogu polagati ispiti II. semestra ukoliko nisu položeni svi ispiti iz prvog semestra? Jer rokovi za prijavu još nisu otvoreni
gle stvarno, još se ne može prijaviti. hmm.. ne bi trebalo biti vezano. budem sutra nazvala koščaka i pitala.



NAPOKON!

SDSSJU - Upis seminara i izbornih predmeta II. semestra

Unos upisanog seminara i izbornih predmeta II. semestra u indeks vršit će su do kraja semestra do 30. svibnja u studentskim referadama u uredovnom radnom vremenu prema slijedećem rasporedu;

Redoviti studenti referada soba 14/I. kat

Izvanredni studenti referada soba 8/I. kat

http://www.pravo.unizg.hr/veleuciliste/studij?@=6o34#news_20176



još uvijek nije moguće prijaviti ispite iz ljetnog semestra jer nije završio semestar, tj. tek kad predmeti budu označeni kao odslušani onda će se moći prijaviti. to će biti krajem mjeseca.
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Baš lijepo, to bi moglo značiti da za prvi rok u 6. mj. nećemo moći prijaviti ništa iz drugog semestra, jer je rok za prijavu do 27. 5. a tko zna da li će oni do tada otvoriti mogućnost prijave.
 

martina_sk

Administrator
Baš lijepo, to bi moglo značiti da za prvi rok u 6. mj. nećemo moći prijaviti ništa iz drugog semestra, jer je rok za prijavu do 27. 5. a tko zna da li će oni do tada otvoriti mogućnost prijave.
ma moći će se. sigurno će otvoriti do tad, ali ne znam kad točno. koščak je rekao da će otvoriti kad to pravni fakultet odredi. pa ako te i dalje brine možda najbolje da njih nazoveš.
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozdrav svima!
pisala sam na temi nakon diplome no ne znam da li to još uopće netko čita.
budući da me na forumu nije bilo 7 mjeseci, malo sam pogubljena.
da li mi netko može napisati iskustva sa tim specijalističkim?
ja prošle godine nisam uspjela upisati pa se dvoumim da li da pokušam ove?
kad su upisi? kak vam se čine predmeti? jesu ispiti jako teški?
da li se treba ići na predavanja, seminare ako si izvanredni?
kakav vam je opći dojam? jel teže od ove tri što smo završili?
nisam se interesirala ništa jer sam planirala upisati u Požegi, no budući da tamo još uvijek nema specijalističkog opet razmišljam da pokušam u Zg.
jel mi može netko odgovoriti i olakšati nedoumicu?
puno hvala unaprijed!!!
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hej, puno lakše se polažu ispiti a i profesori nisu onako zaguljeni kako su bili. Jako se trude i koliko sam do sada vidjela nije im problem dati 4 ili 5 ako znaš. Predavanja za izvanredne za sada nisu obavezna što ne znači da će tako i ostati - nažalost nikada se ne zna. Što se tiče seminara predavanja su kod nekih profesora obveza a kod nekih nisu. Prednost je i to što se većina obavijesti nalazi na webu a i ispiti se prijavljuju preko studomata, tako da i dan, dva ranije znaš točno kada je ispit i gdje. Rokovi su isti kao i za redovne tako da više nema rokova svaki mjesec. Najpozitivnija stvar od svega je ovaj forum na kojem možeš saznati sve i svašta (od pitanja, profesora i ispitne literature) a i svi su uvijek tu kada netko zatreba pomoć. Također i s profesorima možeš komunicirati mailovima pa je sve puno jednostavnije. Evo ovo su moji dojmovi i nadam se da sam ti barem malo pomogla.
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala ti! Iznenadila sam se odgovorom. Očekivala sam loše dojmove- obično smo tijekom studiranja navikli na loše. Jel će upisi opet biti u 9.-10.mj. ili?
 

martina_sk

Administrator
Jel će upisi opet biti u 9.-10.mj. ili?
ja ti isto mogu potvrditi da je sve poprilično pozitivno :) prošle godine su upisi bili 17.10. i koliko se sjećam mislim da su bili nakon ostalih upisa, tj. nakon svih. a tko zna kako će biti ove godine, ipak će već biti druga godina ;)
 

marbela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ti isto mogu potvrditi da je sve poprilično pozitivno :) prošle godine su upisi bili 17.10. i koliko se sjećam mislim da su bili nakon ostalih upisa, tj. nakon svih. a tko zna kako će biti ove godine, ipak će već biti druga godina ;)
hvala ti draga na odgovoru!
moram priznati da iza objave rang liste nisam uopće ništa pratila u vezi faxa jer sam proživljavala jako teško razdoblje tak da nisam u toku.
sad sam malo došla k sebi pa sam se počela uključivati u život.
tnx još jednom!
 

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim da će ove godine upisi biti ranije. Mi ćemo imati upise kroz studomat, a za prvu godinu će ići putem kojim smo i lani mi išli.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da će ove godine upisi biti ranije. Mi ćemo imati upise kroz studomat, a za prvu godinu će ići putem kojim smo i lani mi išli.
Joj to bi bilo super da ne moramo dolaziti i čekati cijeli dan na upis. Jel to provjerena informacija da ćemo se moći upisivati putem studomata?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks