AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izborni kolegiji i predavanja

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nadam se da neće biti obvezno ići na predavanja za izvanredne studente jer je sve u teminima na koje ne mogu stići nikako, a s posla ne mogu odlaziti ranije jer nitko nema razumijevanja.
 

martina_sk

Administrator
Nadam se da neće biti obvezno ići na predavanja za izvanredne studente jer je sve u teminima na koje ne mogu stići nikako, a s posla ne mogu odlaziti ranije jer nitko nema razumijevanja.
ja vjerujem da ce imati razumijevanja, jer ipak izvanredni nisu obvezni skupljati potpise pa time niti ici na predavanja.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja vjerujem da ce imati razumijevanja, jer ipak izvanredni nisu obvezni skupljati potpise pa time niti ici na predavanja.
Ma znam, ali u zadnje vrijeme ima dosta iznenađenja, pa mislim kako svašta još može biti.
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nadam se da neće biti obvezno ići na predavanja za izvanredne studente jer je sve u teminima na koje ne mogu stići nikako, a s posla ne mogu odlaziti ranije jer nitko nema razumijevanja.
Sanja mi je rekla da fax ne obvezuje studente na predavanja. Tako ne trebaš brinuti!
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, odvijaju li se predavanja iz izbornih predmeta za izvanredne studente u terminima redovnih?
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel netko imao seminare iz Javnog menadžmenta i Službenićkog prava????
molim Vas informacije...dojmove
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jel netko imao seminare iz Javnog menadžmenta i Službenićkog prava????
molim Vas informacije...dojmove
Ja sam imala iz javnog menadzmenta, na prvom predavanju podijelili su nas u timove po tri osobe, dobili smo mentoricu s kojom smo se dalje čuli putem maila ili video poziva. Zadatak je bio napraviti esej o nekoj temi i pritom smo morali napraviti intervju sa osobom u organizaciji o kojoj pisemo. Npr kolege su pisali o nacionalnoj knjiznici te su intervjuirali osobe koje tamo rade, sto nekada i nije bas lak zadatak doci do tih ljudi. Mi smo imali zadatak na razini lokalne samouprave te smo intervjuirali voditelja odsjeka. Na kraju smo to izlagali pred svim kolegama i tim ljudima sto smo intervjuirali. To je potrajalo vise od 2 h.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks