AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijski sistemi suvremene javne uprave

čedomir

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poštovane kolege da li netko ima primjer seminarskog rada iz ovog predmeta, ako ima da pošalje bio bi mu jako zahvalan.
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
neznam stavit taj esej u skriptarnicu pa ako se neko nažalost usosio i upisao ovaj užasno težak predmet nek mi pošalje ako vam treba esej
 

Enči

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
neznam stavit taj esej u skriptarnicu pa ako se neko nažalost usosio i upisao ovaj užasno težak predmet nek mi pošalje ako vam treba esej
Usosila se. Molim posalji na mail Hvala.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mr. T

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najlakši ispit na svijetu.. Profesor da ispitnu materiju, naučiš dio (npr. elektronički potpis). Dođeš samo na usmeni, pričate malo o tome i dobiješ izvrstan. Odličan ispit. Pozdrav. Svi odaberite ovaj izborni. Bilo nas četvero na usmenom svi dobili izvrstan.
 

mlana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najlakši ispit na svijetu.. Profesor da ispitnu materiju, naučiš dio (npr. elektronički potpis). Dođeš samo na usmeni, pričate malo o tome i dobiješ izvrstan. Odličan ispit. Pozdrav. Svi odaberite ovaj izborni. Bilo nas četvero na usmenom svi dobili izvrstan.

molim te da ubuduće dobro pročitaš naziv predmeta prije nego ostaviš komentar jer se ovo odnosi na informacijsko-komunikacijsku tehnologiju u javnoj upravi a ne na ovaj predmet...
 

Mr. T

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim te da ubuduće dobro pročitaš naziv predmeta prije nego ostaviš komentar jer se ovo odnosi na informacijsko-komunikacijsku tehnologiju u javnoj upravi a ne na ovaj predmet...
Istina! Ovo nije taj predmet. ISSJU je najgori predmet na 4 godini. Barem meni!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks