AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Financiranje javne uprave

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oni koji su prosli ovaj predmet..jel za drugi kolokvij gradivo za pdv, dovoljno uciti po prezentacijama?
 

teaani90

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Oni koji su prosli ovaj predmet..jel za drugi kolokvij gradivo za pdv, dovoljno uciti po prezentacijama?
profesorica je rekla da prezentacije nisu dovoljne i da dosta toga fali na prezentacijama..
svakako po knjizi ići!
 

AnaStep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li tko ako sam prošla prvi kolokvij iz financija dokad to mogu iskoristit na rokovima pa da ne moram i taj odgovarat uz 2. i 3.?
:)
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li tko ako sam prošla prvi kolokvij iz financija dokad to mogu iskoristit na rokovima pa da ne moram i taj odgovarat uz 2. i 3.?
:)
Ne znam da li se ista mijenjalo ove godine, ali nama su uvijek omogucili tu povlasticu do rokova u 11. mjesecu. :D
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li tko ako sam prošla prvi kolokvij iz financija dokad to mogu iskoristit na rokovima pa da ne moram i taj odgovarat uz 2. i 3.?
:)
ja sam to morala obaviti do kraja 9 mj Tak da bolje da se još propitaš da ne bude zabune
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav
Malo sam zbunjena po pitanju gradiva koje ulazi u 2. i 3.kolokvij
Ako mi netko može napisati sta ulazi sve u 2. a sta u 3.kolokvij
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav
Malo sam zbunjena po pitanju gradiva koje ulazi u 2. i 3.kolokvij
Ako mi netko može napisati sta ulazi sve u 2. a sta u 3.kolokvij
- Financiranje javne uprave - u word dokumentu je navedeno gradivo po kolokvijima . Ako si položila one zadatke s trošarinama čini mi se da to nećeš morati odgovarati, najbolje da provjeriš s profesoricom.
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi netko može reći da li je princip ispitivanja na usmenom strogo poznavanje Zakona (po člancima) ili samo porezni postupak općenito kao što su bile prezentacije na predavanjima?!!!!
 

Mariya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Polozila sam danas kod profesorice Bogovac. Pitala me osnove iz poreznog postupka. Postavi pitanje i pusti te da sam ispricas sve sto znas. Nisam ucila napamet clanke iz zakona vec sam sve par puta procitala.
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači samo Opći porezni zakon koji je prof Klemenčić stavila na Merlin? Da li je zakon dovoljan ili treba još proći neku drugu literaturu tipa prezentacija sa predavanja?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks