AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko upravno pravo

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
danas na usmenom kod prof Ofak odgovarala sam samo drugi kolokvij, pitala me europsko pravo u užem i širem smislu i pravo na dobru upravu i potvrdila mi je četvorku koju sam dobila iz prvog kolokvija.

Druge cure su odgovarale cijelo gradivo, nisam zapamtila pitanja, ali uglavnom ih je postavljala s papira na kojem je imala sva pitanja koja se nalaze na kraju prezentacija. Odgovaralo nas je pet ili šest, a dvije su kolegice pale. Profesorica traži da se o svemu nešto zna, ne mora se briljirati, ali ako ne znaš ništa reći ili se ne možeš sjetiti rušit će te.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
danas na usmenom kod prof Ofak odgovarala sam samo drugi kolokvij, pitala me europsko pravo u užem i širem smislu i pravo na dobru upravu i potvrdila mi je četvorku koju sam dobila iz prvog kolokvija.

Druge cure su odgovarale cijelo gradivo, nisam zapamtila pitanja, ali uglavnom ih je postavljala s papira na kojem je imala sva pitanja koja se nalaze na kraju prezentacija. Odgovaralo nas je pet ili šest, a dvije su kolegice pale. Profesorica traži da se o svemu nešto zna, ne mora se briljirati, ali ako ne znaš ništa reći ili se ne možeš sjetiti rušit će te.
Koliko misliš da je potrebno za naučiti sve? Misliš da je 20 dana dovoljno do 6.7.? Koliko je tebi trebalo ukupno?
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko misliš da je potrebno za naučiti sve? Misliš da je 20 dana dovoljno do 6.7.? Koliko je tebi trebalo ukupno?
Ma kak sam ja to išla preko kolokvija meni je za svaki dio trebao tjedan dana, možda malo više, ali nije teško gradivo uglavnom se ponavljaju stvari iz eupa. Al tako 2 tjedna ti sigurno treba za sve.
 

DejooDee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prebacila sam prezentacije u word, stavit cu na forum, ako je nekome tako lakse ucit da zna da ima.
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li kakvih info oko predavanja za izvanredne, dal je sto receno jucer na predavanju.... kad su i kako oni mogu pristupiti kolokviju tj uvjete za kolokviranje izvanrednih
 

MikiG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vezano uz kolokvij, 11.01. ........ kakva su pravila, tj. koliko odgovora je moguće točnih
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
dal je netko ove godine odgovarao samo drugi kolokvij, kaj pita, molim pomoć, kak izgleda usmeni i u koje vrijeme obično bude usmeni
 

krisp09

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok, bok!
Molila bi lijepo, ako je netko bio na predavanju da mi ķaže da li su obavezna kao uvjet za izlazak na kolokvij, obzirom da prof. stavlja audio predavanja. I ako da, da li ste se danas potpisivali.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks