AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europsko upravno pravo

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Drugi kolokvij iz Europskog upravnog prava održat će se u srijedu 16. ožujka 2011. u 8:30 sati, Ćirilometodska 4, Dv. III, prizemlje. Kolokviju mogu pristupiti redovni i izvanredni studenti.

Da li cuvaju ocjenu posto imam jos dva ispita iz druge ?
Frendici je spomenula da hoće, ali najbolje ti je još pitat prof. Ofak prije izlaska na kolokvij da budeš ziher...:wink5:
 

ljubeeee

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kad je upis ocjene iz kolokvija ??? da li moramo prijaviti ispit sad za 4. mj ??
mozes prijavit sad za 4.mj.. a mozes i posliije,tamo 6.mj.,7.mj. valjda kad nam pase,jer nisu svi jos rijesili sve iz 2.god..
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mozes prijavit sad za 4.mj.. a mozes i posliije,tamo 6.mj.,7.mj. valjda kad nam pase,jer nisu svi jos rijesili sve iz 2.god..
znači ja si prijavim sad u 4. mj i dok bude usmeni dođem tam da mi upiše ili...
 

muholovac

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A što je s onima koji još uvijek imaju neriješen seminar (još dok je predavao prof. Medvedović) :bored:
ja imala seminar još kod prof.Medvedovića..nakon kaj je otišo..javila mi se prof. Ofak mailom..da imam moj seminar..kad ću to riješit..pogledala je semianr i rekla da je za 3. No,kako ja nisam dala radno skoro god. dana..javim se ja njoj nedavno da sam položila radno i imam uvijete da mi se upiše ocijena..ugl,javi se meni prof. i veli da mi je rad totalni plagijat i da moram sve ponovno pisat..hm..da..i sad nezz što ću..vjerojatno na ispit u 4mj.. :p

pozz..jel netko išao baš na ispit iz ovog predmeta? kako izgleda ispit? jel dovoljno da se nauče ono što je prof. Ofak stavila na net..mislim na prezentacije? jel težak ispit?
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja imala seminar još kod prof.Medvedovića..nakon kaj je otišo..javila mi se prof. Ofak mailom..da imam moj seminar..kad ću to riješit..pogledala je semianr i rekla da je za 3. No,kako ja nisam dala radno skoro god. dana..javim se ja njoj nedavno da sam položila radno i imam uvijete da mi se upiše ocijena..ugl,javi se meni prof. i veli da mi je rad totalni plagijat i da moram sve ponovno pisat..hm..da..i sad nezz što ću..vjerojatno na ispit u 4mj.. :p

pozz..jel netko išao baš na ispit iz ovog predmeta? kako izgleda ispit? jel dovoljno da se nauče ono što je prof. Ofak stavila na net..mislim na prezentacije? jel težak ispit?
te prezentacije+ona pitanja uz to i rekla je da ništa ne pita izvan toga. ispit nije težak ako dobro naučiš to.:wink5:
 

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li mi netko reci kako izgleda usmeni ispit, koliko pitanja postavi, jel stroga? Izvanredni sam student i nisam isla na kolokvije, a vidim da se tu spominju neki semimarski radovi preko kojih se moze polozit ispit pa me zanima moram li izac na usmeni ako napisem seminar il?
 

Zvone

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moze li mi netko reci kako izgleda usmeni ispit, koliko pitanja postavi, jel stroga? Izvanredni sam student i nisam isla na kolokvije, a vidim da se tu spominju neki semimarski radovi preko kojih se moze polozit ispit pa me zanima moram li izac na usmeni ako napisem seminar il?
neznam za seminar, ali na usmenom izvlačiš papirić s tri pitanja! ništa teško, žena je odlična, ide ti u susret i stalo joj je do tvog prolaska i bolje ocjene. treba naučiti onih 12 ( ili 11) slajdova objavljenih na katedri i nemaš brige.
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pozz ljudi...jel dovoljna ona skripta iz skriptarnice za prolaz? hvala
ili možeš učiti po predavanjima koje je stavila na internetu i po onim pitanjima jer samo ta pitanja pita na usmenom. (web stranica pravnog pod katedrom za upravno pravo, predmeti smjera).:wink5:
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal netko izlazi na ovaj rok? kad će nam objaviti raspored ispita dal tko zna??:aeh:
 

snješko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja cu izaci samo ako usmeni ne bude u pon.,jer mi je ovo koma ucit i necu stici.Nadam se da ce usmeni ipak biti u cetvrtak,kao na proslom roku..
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja cu izaci samo ako usmeni ne bude u pon.,jer mi je ovo koma ucit i necu stici.Nadam se da ce usmeni ipak biti u cetvrtak,kao na proslom roku..
ja s isto tom nadam, jer izlazim još i na jedan ispit, al ne kužim zakaj još nema rasporeda, već je petakkk :crying2:
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
moze li mi netko pomoci ako zna odg na moje pitanje, ovako upisala sam parcijalu trece znaci ostala su mi 2 ispita sa druge, dal ja mogu sad izac na kolokvij iz ovog predmeta koji ce se odrzati 28.11. i dali netko zna mail od prof.lane ofak?? hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks