AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europski upravni prostor i nacionalna uprava

Lulu

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prvi kolokvij je online, ako prodes ides na rok u 1., 2. ili 4.mj i odgovaras samo drugi kolokvij uzivo. U slucaju da ne prodes prvi kolokvij, na rokovima polazes cijeli ispit (dakle pismeni i usmeni).
Ovo za mail si vjv u studomatu stavila svoj privatni mail za obavijesti
Hvala ti puno, tako sam i ja shvatila ali su skroz to nejasno napisali. Nigdje se ne moram prijaviti za kolokvij samo se 5min. prije ulogiram na stranicu za kolokvij u Merlinu i pišem ?
Svoj privatni mail sam stavila i na studomat i na Merlin, valjda je to ok. ili moram otvoriti taj @pravo.hr?
Hvala ti puno!
 

ancica987

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti puno, tako sam i ja shvatila ali su skroz to nejasno napisali. Nigdje se ne moram prijaviti za kolokvij samo se 5min. prije ulogiram na stranicu za kolokvij u Merlinu i pišem ?
Svoj privatni mail sam stavila i na studomat i na Merlin, valjda je to ok. ili moram otvoriti taj @pravo.hr?
Hvala ti puno!
Ne moras se prijavit za kolokvij samo se prijavi u merlin malo prije termina i moci ces normalno rjesavat.
za obavijesti je nebitno koji mail si stavila, samo za usmene ispite online (ako ces slucajno bit u izolaciji ili slicno) onda se moras prijavit sa mailom @student.pravo.hr i ako ces komunicirat sa profesorima (upiti, info) jer oni ne smiju odgovarat na privatne mailove.
 

*Marija*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Drugi kolokvij?
Šta nije bio samo jedan kolokvij, a ostalo gradivo na roku na usmenom ili ???
Jel ima netko da je jučer odgovarao? da li je jučer bio redovan rok ili?
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Drugi kolokvij?
Šta nije bio samo jedan kolokvij, a ostalo gradivo na roku na usmenom ili ???
Jel ima netko da je jučer odgovarao? da li je jučer bio redovan rok ili?
da bio je usmeni samo što to nisam napisala u postu gore.
 

Lara Š.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo pitanja od kolegica koje su jučer usmeno odgovarale drugi kolokvij! :)
Čimbenici oblikovanja eup, reforme u Hrv. tokom pristupanja, upravljanje kvalitetom (CAF, BSC), upravne doktrine, procjena učinka regulacija, neregulatorna tijela, OMC, CAF, vrijednosti (neke na početku 3. lekcije) te potpomognute nabrojati (CARDS), eup, bijela i zelena knjiga europskog upravljanja, bolji učinci, bolja regulacija, policy ciklus, demokratski deficit, RIA
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Cjepidlače li na usmenom,jesu li rigorozni? Ako nešto neznas ruše li odmah ili?
Ako netko može napisati iskustva.

Hvala
 

dinamo2001

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Cjepidlače li na usmenom,jesu li rigorozni? Ako nešto neznas ruše li odmah ili?
Ako netko može napisati iskustva.

Hvala
Hej,

Ja sam bila kod prof. Lalić i mogu reć svake pohvale za profesoricu. Ne cjepidlači puno, al neke stvari se moraju znati.
Mene je dosta tog ispitala jer nisam baš briljirala na pitanjima. Kolegicu pored mene je rušila, al samo zato jer ona nije baš naučila.
Uglavnom, ako dođete kod nje bit će super i naravno pomaže puno.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks