AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europski upravni prostor i nacionalna uprava

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako dođete kod Manojlović, nema straha žena kraljica, za druge ne znam jer sam kolokvirala, al koliko sam vidjela dovljno je jedno pitanje da kažeš kako treba i prolaziš, mislim isto tako da se dosta veže na ocijenu prvog kolokvija , jer prvo vidi koliko si imao bodova u prvom kolokviju i ne vjerujem da češ dobiti išta bolje usmeni tj.drugi kolokvij, ja sam znala bolje nego šta me ocijenila ali fučkaj ga kad sam u prvom kolokviju imala 5 bodova..
meni osobno je kolokvij bio težak..bitno da je prolaz
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi, kak spremate ovu katastrofu od predmeta? Odgovaram samo drugi kolokvij.
Ja sam učio po knjizi. Učio dva tjedna i onda par dana udarnički ponavljao. Meni bio zanimljiv predmet. Usmeni sam imao kod prof Manojlović, i jedan od ugodnijih na kojem sam bio. Sretno.
 

ninab

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozz ekipa kad otprilike objave raspored za polaganje ispita, izlazi li tko u utorak 8.6. samo na drugi kolokvij?
 

Cleo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim
Pozz ekipa kad otprilike objave raspored za polaganje ispita, izlazi li tko u utorak 8.6. samo na drugi kolokvij?
Mislim da ce sutra objaviti.:)
I ja izlazim samo na drugi kolokvij.:)
 

Cleo

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo pitanja od jučer. :) Ispitivala me prof. Manojlovic Toman koja je super. :) Pitanja su stvarno ok. Općenita. Pitala me što je eup, susjedsku politiku, načela eupa, čimbenike eupa.
 

DXG

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof. Lalić Novak, usmeni, II kolokvij: policy ciklus, demokratski deficit, bijela knjiga o eu. upravljanju, OMC, čimbenici oblikovanja eup-a, pravo na dobru upravu, pretpristupni kriteriji (politički, ekonomski, pravni, administrativni), sva proširenja EU, EFTA proširenje, proces pristupanja EU, službe od općeg interesa (2 skupine) i što utječe na njih (liberalizacija, privatizacija...), nezavisna regulacijska tijela (nedostatci, prednosti), RIA, ESPA, upravljanje učinkom.
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Koliko vidim ne preklapa se. Isti dan je ali Državna uprava je od 16.30 do 19 a Eup od od 19 do 20.30. Na str fakulteta je raspored.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko vidim ne preklapa se. Isti dan je ali Državna uprava je od 16.30 do 19 a Eup od od 19 do 20.30. Na str fakulteta je raspored.
hej ali objavili su novi raspored Raspored nastave u akademskoj godini 2021./2022. moraš ići na link katedre upravna znanost-državna uprava preddiplomski i piše ti raspored nastave za redovne i izvanredne studente i informacije o kolokviju. To smo dobili i na svoj onaj e-mail student@pravo
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks