AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Europski upravni prostor i nacionalna uprava

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel se zna mozda tko bi od profesora mogao ispitivati na ovome roku? Imam samo usmeni kolokvij za odgovarat. o_O
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ima li netko informaciju šta je sa ispitom? Nikakve obavijesti nema.
Evo stavili su da ispit počinje u 14h. Rezultati i raspored usmenih ispita ce biti objavljen odmah nakon završetka ispita, tako da vjerujem da cemo i mi koji trebamo samo usmeni kolokvij saznat u koje vrijeme odgovaramo.

Danas je bas sve zbrda-zdola s ovom katedrom.
 

anda182

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo stavili su da ispit počinje u 14h. Rezultati i raspored usmenih ispita ce biti objavljen odmah nakon završetka ispita, tako da vjerujem da cemo i mi koji trebamo samo usmeni kolokvij saznat u koje vrijeme odgovaramo.

Danas je bas sve zbrda-zdola s ovom katedrom.

Pozdrav kolegice, mozete mi reci gdje su to objavili jer svake 2 sek sve pregledavam? Hvala
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Musa usmeni II. kolokvij, rok 20.4.
Bio mi je prvi izlazak iz ovog predmeta, kao i usmeni kod prof. Muse, ali nisam uopce očekivala da cu proc s obzirom na to da sam učila svega dan i pol. :oops:

Neka vas ne zabrine namrgođeni izraz lica profesorice, jer ona kao ispitivač je jako dobra – uglavnom pita osnove, ne traži detalje da se znaju i ne škrtari s ocjenama. Mislim da ne izlazi iz svog okvira pitanja previše, stoga savjetujem da si uzmete skriptu by DOMIHNO i pogledate koja se pitanja kod nje najčešće vrte na usmenom.

Moja pitanja su bila demokratski deficit i pravo na dobru upravu, a kolegice je još pitala kvalitetu javne uprave, transpoziciju prava i još dva, tri pitanja za koja se ne mogu sjetit.

Sve u svemu, dosta ugodno iskustvo kod profesorice. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks