AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: II. godina

IVANA1102

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jedno malo pitanjce ljudi: dal izvanredni studenti moraju na pismeni iz engleskog, ako da sta se nalazi u pismenom a kakav je usmeni?? u slucaju da ne moramo na pismeni kakav je onda usmeni??dal ispituje ista vezano za gramatiku ili tako nesto???
 

mateja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nema pismenog za izvanredne,samo usmeni i pita nešto malo teksta pročitat i prevest i onda ono tipično lekcije koje svi trebamo učit..
 

ssanjaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hellou ljudi...danas je engleski za vanredne, a ja nisam bas presretna. Ne ide mi eng bas najbolje pa me zanima kako prof socanac predaje, daj samo prica svoje i ima slajdove ili i mi moramo sudjelovat jer meni bed da nesta ispituje a ja pojma nemam, pa da se zblamiram :sad:
 

florencia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ljudi!!! Ja sam izvanredni student.nisam do sada stigla na predavanja iz engleskog, no medutim sad bi se na njih htjela ukljuciti..moze li mi netko reci koja mi je knjiga potrebna za engleski 2 godina... Naziv knjige,autori, i gdje tu knjigu mogu nabaviti, kako bi uspjesno pratila predavanja? Odnosno, koje mi lekcije trebaju i gdje ih mogu nabaviti???puno puno puno vam hvala na pomoci
 

antonia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ljudi!!! Ja sam izvanredni student.nisam do sada stigla na predavanja iz engleskog, no medutim sad bi se na njih htjela ukljuciti..moze li mi netko reci koja mi je knjiga potrebna za engleski 2 godina... Naziv knjige,autori, i gdje tu knjigu mogu nabaviti, kako bi uspjesno pratila predavanja? Odnosno, koje mi lekcije trebaju i gdje ih mogu nabaviti???puno puno puno vam hvala na pomoci

Predavanja za izvanredne studente su završila u 11 mjesecu, a što se tiče literature to ti je ona knjiga i skripta od prošle godine.
ENGLESKI ZA PRAVNIKE-ENGLISH FOR LAWYERS Dunja M. Vićan-Zlata Pavić-Branko Smerdel, lekcije 22, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 35.
A iz skripte ENGLISH FOR PUBLIC ADMINISTRATION STADY Zagreb 2006: Dunja M. Vićan lekcije: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Nadam se da sam pomogla SRETNO.
 

lucijus

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok ljudi..zna li netko je li sutra samo usmeni ili i pismeni i usmeni..i što je na pismenom? i kolko treba znat za prolaz? hvala
 

florencia

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala ti na pomoci!! znam da su predavanja za izvanredne gotova. htjela bi se u redovna ukljuciti, ako je moguce.. daj mi samo reci, ako uzmem ove lekcije iz skripte ,tj skriptu, onda mi ne treba knjiga???ili mi je potrebna...hvala ti once again
 

joe

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
danas prošao, prof. je odlična, pitala brak (definiciju,uvjete), razvod (razloge,u čiju korist se presuđivalo prema crkvenom pravu), oporuku, e-goverment, institucije EU
 

Branimir

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Položio sam :). Profesorica je zakon. Na usmeni zove po troje ljudi u sobu i kad vidi da se neko spetljao, prelazi s pitanjima na drugog studenta dok ovaj malo ne dođe sebi.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks