AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik I.

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna možda netko što znači stare decisis???tražim po netu i nemrem nigdje nać prijevod...
Nisam siguran za točno značenje,ali mislim da bi to trebalo značiti presedan.To je i mene mučilo na kolokviju.:crazy:
 

repica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel netko zna kada je usmeni iz engleskog? ona je rekla sutra,ali nigdje ne piše točno vrijeme i mjesto :S
 

Samohrani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel netko zna kada je usmeni iz engleskog? ona je rekla sutra,ali nigdje ne piše točno vrijeme i mjesto :S
Poslala je papir i napisala vrijeme od 9-12 predviđeno za usmeni gdje se trebaš upisati.Ne znam gdje si se upisala.Usmeni je u Gundulićevoj na faksu.
 

repica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poslala je papir i napisala vrijeme od 9-12 predviđeno za usmeni gdje se trebaš upisati.Ne znam gdje si se upisala.Usmeni je u Gundulićevoj na faksu.
A da fakkkk, nemam pojma di sam se upisala -.- aaaaaaaaaa, znači sutra od 9 do 12 je usmeni ? a dobro doći ću u 9 pa čekat svoj red hahah,hvala puno :)
 

YYY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Moze li mi netko objasnit kakvi su zadaci na ispitu?I jesu li na ispitu i kolokviju iste vrste zadataka???
 

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li se trebamo prijavljivati za predrok ispita iz eng. i ako da jeli taj rok za prijavu isti kao i za normalan termin ispita ? Hvala
 

kloto

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li se trebamo prijavljivati za predrok ispita iz eng. i ako da jeli taj rok za prijavu isti kao i za normalan termin ispita ? Hvala
izlaziš na predrok ako imaš manje od 3 izostanka, ALI za upis ocjene i potpis moraš se prijaviti i to su ti rokovi kao i za ispit. tako da se zapravo prijaviš i dođeš po ocjenu ako prođeš na predroku...
 

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zahvaljujem kloto

Usput, gdje pišemo predrok iz eng, došao je raspored ali bez lokacije gdje se piše ? Zahvaljujem
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks