AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik I.

iwpoint91

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
gdje se mogu skinuti prezentacije s predavanja profesora matijasevica?? hvala!
odesh na stranicu pravnog fakulteta pod katedre za strane jezike.s lieve strane tie engleski jezik i tam su ti pod nastavnim materijalima.
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zašto sad ispituje prof Matijašević? nije mi jasno...:confused2:
zašto ne ispituje profesorica Javorik? jel netko bio na ispitu kod tog prof.Matijaševića? Kakav je? jel pismeni ispit ostao isti ili...
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zašto sad ispituje prof Matijašević? nije mi jasno...:confused2:
zašto ne ispituje profesorica Javorik? jel netko bio na ispitu kod tog prof.Matijaševića? Kakav je? jel pismeni ispit ostao isti ili...
Zar nema nitko tko bi mi dao odgovor??
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zašto sad ispituje prof Matijašević? nije mi jasno...:confused2:
zašto ne ispituje profesorica Javorik? jel netko bio na ispitu kod tog prof.Matijaševića? Kakav je? jel pismeni ispit ostao isti ili...
on je novi profesor. na poreznom i mislim socijalnom studiju

neznam za pismeni jer sam polagala samo usmeno razliku sa upravnog
dobar je. 4 je u indeksu :))
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a sad ne znam dal i dalje ostaje pismeni i usmeni...ili samo usmeni? jel zna netko? daj odgovorite vidjela sam da vas ima dosta na listi na oglasnoj
 

palchica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi moze netko reci kakav je bilo ispit za engleski 1??
na sto da se koncentriram??
kakav je bio usmeni??
namjeravam ici na ovaj rok sad u 4 mjesecu pa bi mi jako pomogli kad bi mi odgovorili...
hvala!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može li netko reći kako je prošao usmeni iz engleskog? kakva je prolaznost? šta pita? jel pita ono što nije napisano na pismenom? jel upamtio tko zadatake s pisemenog pa da napiše šta je bilo? hvala
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može li netko reći kako je prošao usmeni iz engleskog? kakva je prolaznost? šta pita? jel pita ono što nije napisano na pismenom? jel upamtio tko zadatake s pisemenog pa da napiše šta je bilo? hvala
meni odlično, možda zato što je ispit bio odmah iza predavanja pa sam se ufurala, a i usmeni odmah nakon pismenog. Za prolaznost ne znam, ja sam prošla a dečko iza mene je dobio 5 :shocked: ! Mene nije pitao što mi je bilo netočno, pitao me SAD, kongres i bla bla, Sol. & Barr.,njihovo obrazovanje i djelokrug, kroz što mora proći prijedlog zakona u Engleskoj i tako...a pismeni mi je bio totalno drugačiji od prošlog puta(neki su opet dobili isti) ustav RH, Škotska, Irska i to, riječi za nadopunu koma, stvarno nikada vidjela neke :blushed:...ugl PROŠLA :proud:
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dali zna tko jel treba za ispit znati objasnjenje engleskih pojmova na enegleskom ili samo prijevod na hrvatski?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks