AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: I. godina

moonshadow

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ekipa, bok,
ja sam danas polagala ispit razlike iz engleskog kod prof. Burazin i bilo je jako ugodno, dobila sam tricu, pitala me pitanja o javnoj upravi u hrvatskoj, 4 kategorije javnih službenika, o pravobranitelju... Uglavnom, jako strpljiva i korektna profesorica. Svima držim fige sutra u 16h. Ako ste dobro pročitali, sve bu ok.
ej ja isto trebam polagati razliku a nikak da ju7 uhvatim ,koja je procedura,ne trebam na pismeni...
 

daniela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne trebaš ići na pismeni. Ja sam čekala da prođe pismeni i odmah me primila u sobu da odgovaram. Nisam prevodila lekcije, već mi je postavljala pitanja. Ponesi index sa pravnog kako bi dokazala da si položila engleski jezik. Vjeruj mi to je formalnost.
Sretno
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
hm...pa prvi zadatak su bile da staviš riječi u tekst, drugi si imao nekakve kockice pa si morao ubaciti riječi a treći prevesti tekst s eng na hr...nije bilo jako teško, u glavnom težište je bilo na pravima općenito...rezultati su sutra u 16h
a koji je tekst bio??? Jel zna netko možda na kojim je tekstovima težište???
 

Jennifer

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a koji je tekst bio??? Jel zna netko možda na kojim je tekstovima težište???
pa realno govoreći nije bio niti jedan tekst... test se temeljio na pravima, znači sastavila je test koji je govorio općenito o pravima (međunarodno pravo, ustavno, privatno, javno ... itd...)
 

dea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
profesorica Ana Burazin
hvala,
a zna li netko koji je njen sistem ispitivanja onih koji polažu razliku s pravnog?
procitala sam da samo pita lekcije al dal sistemom prevođenja pa nešto o tome što si preveo? ili samo postavi pitanje (što bi znaćilo da moramo lekcije znat napamet?)
 

Andrejci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li je na prošlom roku bio usmeni za sve ili samo za one koji su htjeli višu ocjenu?? :confused2:
 

tuznich

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hey ljudi..ja imam jedno pitanje..sutra izlazim na eng,ali mi jezici nisu jača strana..jel ima netko savjet kako to proći?kakav je pismeni,što se traži?na što da se baziram?heeeelp..hvala
 

Jennifer

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hey ljudi..ja imam jedno pitanje..sutra izlazim na eng,ali mi jezici nisu jača strana..jel ima netko savjet kako to proći?kakav je pismeni,što se traži?na što da se baziram?heeeelp..hvala
hej...ni meni jezici nisu jača strana...ali moj savjet je da si tekstove dosta čitaš i da si izvadiš bitnije riječi i naučiš ih napamet, prošli put sam bila na konzultacijama i prof je rekla da si dobro načimo lekcije 2 i 3 da su jaaako bitne i prava općenito...bit će i prijevod s eng na hr pa si pogledaj one članke iz našeg ustava... sretno
 

Jennifer

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kakav je bio pismeni??
napokon gotova i s eng...jeee

pismeni je imao dva zadatka prvi je bio isti kao i na prošlom roku, u tekst ubaciti zadane riječi a u drugom zadatku smo morali sami ubaciti riječi u tekst
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
napokon gotova i s eng...jeee

pismeni je imao dva zadatka prvi je bio isti kao i na prošlom roku, u tekst ubaciti zadane riječi a u drugom zadatku smo morali sami ubaciti riječi u tekst
a što se tiče usmenog??? i koji je bio profesor??
 

mato.zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
može li mi netko reći kada prof. Javornik-Čubrić ima konzultacije..hvala! :)

ona ima četvrtkom od 14i30-15i30 u gundulićevoj soba 6

što baš nitko ne zna kad ima prof Burazin konzultacije i gdje?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks