AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik: I. godina

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
kakva je prof javornik?? koji je njen princip pismenog i usmenog??? dal ima netko kakve testice ili zadatke koji su bili na pismenom da mi posalje???
 

selma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li itko zna ako se ne položi pismeni kod prof.Javornik da li pri objavi rezultata i usmenog za one koji su položili mi ipak imamo šansu pristupiti usmenom i na taj način pokusati dati ispit???
 

DOMAGOOJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li itko zna ako se ne položi pismeni kod prof.Javornik da li pri objavi rezultata i usmenog za one koji su položili mi ipak imamo šansu pristupiti usmenom i na taj način pokusati dati ispit???
ne.. prvo se mora proć pismeni pa onda na usmeni se ide..
 

Twity

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, molila bih nekoga tko zna da mi kaže koje se lekcije iz engleskog moraju polagati kao razlika kad se prebaciš s prava na upravu? I gdje ih mogu nabaviti?
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, molila bih nekoga tko zna da mi kaže koje se lekcije iz engleskog moraju polagati kao razlika kad se prebaciš s prava na upravu? I gdje ih mogu nabaviti?
prvih 6 lekcija iz english for public administration study,imaš ih u skriptarnici na forumu al si ih sama moraš prevest..
 

Melanie

Bakalar
Zanima me, da li kao ponavljač mogu izlaziti na kolokvije iz engleskog?

I kakav je to seminar koji trebamo predati umjesto 2 kolokvija ako sam ja dobro shvatila jednu kolegicu.

Uglavnom... trebaju mi informacije...pomozite!!!
 

mrkvica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me, da li kao ponavljač mogu izlaziti na kolokvije iz engleskog?

I kakav je to seminar koji trebamo predati umjesto 2 kolokvija ako sam ja dobro shvatila jednu kolegicu.

Uglavnom... trebaju mi informacije...pomozite!!!
što se tiče seminara, samo je rekla da ćemo moć umjesto da polažemo kolokvij napravit seminar i izlagat, al nije rekla šta točno. to ćeš sigurno čut na vrijeme.ali ne moraš ga napravit nego možeš samo na kolokvij...
 

Nina.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dal na kolokvij mogu ići i izvanredni studenti.
Mi predavanje iz engleskog imamo tek u 2. mjesecu, pa me zanima dal mogu i ja pristupit kolokviju bez obzira na predavanja.
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može li mi netko preporučiti neku dobru skriptu za engleski za 1.kolokvij? zahvaljujem
ma samo pročitajte lekcije s razumijevanjem, naučite nepoznate riječi i budite na ponavljanju za kolokvij:wink5:
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam danas išla na konzultacije koje su navedene da su danas u pola 4 pa nadalje međutim prof. me je primila iako kaže da to nije točno što su napisali na našoj stranici od faksa dobro to je sad nevažno ali ako idete na konzultacije prije provjeriti osim toga kad sam rekla da bih izašla sad na ispit u prvom mj. čudom se čudi kako kad nismo imali predavanja (ja sam izvanredni) i rekla je da smo mi kod prof. Javornik, piše se pismeni i onda usmeni, skripta se može kupiti u fokotopiraoni u Masarykovoj al kad sam ju ja vidjela skužila sam da su to ove lekcije iz naše skriptarnice tako da je to sigurno, ja ću prijavit ispit pa kako bude jer svi kažu da mi ne moramo čekati ta predavanja. Ako netko zna koju drugu informaciju molim da je podijeli s nama.
 

Twity

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima, zanima me dal oni koji polažu razliku s prava pišu i kakav pismeni s gramatikom ili samo čitaju, prevode i odgovaraju na pitanja iz onih 6 lekcija? I da, u vezi s tim lekcijama, jesu li to: Development of education in public administration, The Bologna declaration on the European space for higher education, The civil service in Great Britain, The Croatian public administration system, European charter of local self-government, Charter of fundamental rights of the European Union?
 

Juudy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mogu, ali samo ako su išli na predavanja od redovnih, jer se moralo potpisat...

nije istina. ona je na početku pitala da li želimo da svi imaju pravo izići na kolokvij bez obzira dal su išli na predavanja i glasovanjem se odlučilo da na kolokvij mogu svi :tongue2:
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam prijavila ispit za idući tjedan, učim iz ovih lekcija iz knjige tj. pročitala sam ih , nisam išla na predavanja jer sam izvanredni, prevela sam ih , to su lekcije koje su navedene u našoj brošuri 1,2,3,8,12,13, 14,15,16, ako je netko išao na predavanja može li mi reći na šta da se najviše fokusiram ne mogu to učiti napamet, a ove dodatne lekcije sam skinula i prevela šta s njima, hvala unaprijed na odgovoru i savjetu
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks