AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomija javnog sektora

šime

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
drži li prof. konzultacije jer nigdje na faksu nisam vidjela da piše...
tx
Ne trebaju konzultacije-nauči se po njihovim slajdovima cca 20-ak stranica. Ispitni rok u utorak 04.05. svi prošli, mnogo se može reći svojim riječima. Prof. ugodna i korektna.
 

Jadranka15

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da, ispit je 6.7.2010. u 16,00 sati - Insitut za međunarodne odnose, Lj.F. Vukotinovića 2 - vidi na str.Društvenog veleučilišta,
 

vukren

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Novi rok 07.09. - kopirano s stranice dr.veleuč.:

DRUŠTVENO VELEUČILIŠTE - STUDIJ JAVNE UPRAVE

Raspored za usmeni ispit
'Ekonomija javnog sektora'

Odabir grupe:
7.9.2010 1600 Dr. sc. Sanja Tišma - Institut za međunarodne odnose, Lj. F. Vukotinovića 2




RBr. Student Ime oca JBr Broj Prijava Broj polaganja Bodovi pismeni
1. Bartolović, Toni Zvonimir 05R088 1 1
2. Čuljak, Ivana Ivan 07R038 1 1
3. Filković, Ivana Ivan 04I045 1 1
4. Gojmerac, Ana Zdenko 05R039 2 1
5. Lipošćak, Marina Vladimir 00I099 1 1
6. Štefanac, Nikolina Mile 06R225 2 1
7. Vidaček, Dejan Josip 06R010 1 1
8. Vuk, Natalija Dragutin 06R050 2 1
9. Vuk, Renata Darko 05I076 1 1
 

zvrka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me još da li je samo usmeni ispit? Hvala na informacijama!
Da, to je samo usmeni... Profa je predobra! Većina pitanja je iz općenitog života i kako bi ti riješila neku situaciju... Da su barem svi ispiti takvi...
 

Macko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice i kolege molim vas za malu pomoć, ima li tko skriptu iz ovog predmeta da mi ju pošalje na mail [email protected] i da mi kaže koliko od prilike treba da se ovaj predmet nauči, kakav je ispit pismeni il usmeni i općenito nešto o predmetu i profesorima. I da li je stvarno toliko lakši od drugih?
velika hvala!
 

elamica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegice i kolege molim vas za malu pomoć, ima li tko skriptu iz ovog predmeta da mi ju pošalje na mail [email protected] i da mi kaže koliko od prilike treba da se ovaj predmet nauči, kakav je ispit pismeni il usmeni i općenito nešto o predmetu i profesorima. I da li je stvarno toliko lakši od drugih?
velika hvala!

Ispit je samo usmeni i moraš naučiti prezentacije i pitanja koje ću ti poslati na mail.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks