AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ekonomija javnog sektora

martina28

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
lj. f. vukotinovića 2
jel znaš gdje je novinarki dom(preko puta Mimare)tamo ti je...,

šumaska savjetodavana služba 2 katu.možeš piati na porti.
 

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
može li mi tko poslati emailom literaturu iz Ekonomije javnog sektora, gdje profesorica ima konzultacije?
 

maria

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi jel netko bio možda na predavanju jučer? što je profesorica rekla za literaturu?
hvala!
 

koki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja s današnjeg ispita:
* cost benefit analiza
* država blagostanja
* izvori neučinkovitosti u javnom sektoru
* javni prihodi i javni rashodi.
 

Jennifer_1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolko je potrebno za spremit ovaj ispit???
Tih njezinih prezentacija ima 10 (s tim da u svakoj prezentacji ima cca 50 slajdova) pa mi se čini da ću izgubit dosta na ovom predmetu!!! Jel ima dijelova prezentacija koje ne pita pa da izbacim ?? Help ...
 

koki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolko je potrebno za spremit ovaj ispit???
Tih njezinih prezentacija ima 10 (s tim da u svakoj prezentacji ima cca 50 slajdova) pa mi se čini da ću izgubit dosta na ovom predmetu!!! Jel ima dijelova prezentacija koje ne pita pa da izbacim ?? Help ...
meni je trebalo jedno tjedan dana (zbog tih natuknica - malo je teže nego učiti iz knjige). Što se tiče pitanja, imaš ih tu na forumu.
A najbolje je to što je profesorica super i pita da joj pričaš o onome što najbolje znaš (barem je bilo tako na zadnjem roku).
 

patti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zanima me da li je netko bio na predavanju sad u drugom mjesecu, što je govorila i koja je literatura...spominju se neki slajdovi pa me zanima gdje ih mogu nabaviti ili da li mi ih netko može mejlati možda:)
na: [email protected]
tenks!!
 

Jennifer_1

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
meni je trebalo jedno tjedan dana (zbog tih natuknica - malo je teže nego učiti iz knjige). Što se tiče pitanja, imaš ih tu na forumu.
A najbolje je to što je profesorica super i pita da joj pričaš o onome što najbolje znaš (barem je bilo tako na zadnjem roku).

A pita ista pitanja kad kažeš da su tu na forumu?? ...nema ih nešto puno, mozda kojih 10-15 pa mi se to nekak čini malo da bi recimo samo njih naučila...
 

koki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A pita ista pitanja kad kažeš da su tu na forumu?? ...nema ih nešto puno, mozda kojih 10-15 pa mi se to nekak čini malo da bi recimo samo njih naučila...
...ako naučiš samo pitanja, neće ti ništa baš imati smisla, stoga pokušaj shvatiti i povezati (a usput i zapamtiti) gradivo koliko možeš, ovak i onak profesorica voli da joj se priča svojim riječima...

...a što se tiče pitanja, na zadnjem roku je pitala, kao što sam prije navela, da pričamo o onome što smo najbolje naučili - pa ti tu pitanja sa foruma mogu poslužiti kao smjernica o čemu bi joj mogla pričati...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks